Pressiruum 

Valik 

Täiskogu istung  
 

Parlament andis täna rohelise tule Bulgaaria ja Rumeenia ühinemisele Schengeni piirideta alaga. Hindamisaruanded näitavad, et need riigid täidavad vajalikke tingimusi, ütlevad saadikud. Parlamendiliikmed nõuavad aga, et parlamenti teavitataks Bulgaaria-Türgi-Kreeka piirkonnas rakendatavatest täiendatavatest meetmetest, mis võimaldaks reageerida sisserännusurve võimalikule järsule suurenemisele. Parlamendi arvamus saadetakse nüüd ELi siseministritele, kes kogunevad homme Luksemburgis.

Täiskogu istung  
 

Kolmapäeval toimunud hääletusel toetasid saadikud uute, ambitsioonikamate riiklike õhusaasteainete piirmäärade kehtestamist. Euroopa Komisjoni andmetel sureb enneaegselt õhusaaste tõttu ligi 400 000 inimest aastas. Õhusaasteainete, sh lämmastikoksiidide (NOx), piirmäärade direktiivi üle saavutasid EP ja ELi Nõukogu läbirääkijad kokkuleppe juulis.

Lisateave 

Detailne kava:Järgmised üritused 

august 2022 
Vali päev  

Uudiste tellimiskeskus

Valige soovitud uudised

       
 

Akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

Korduma kippuvad küsimused 

Kuidas käib Euroopa Parlamendi saadikute töö, kui palju saavad nad palka ja millised on nende kulutused? Vastused neile ja teistele küsimustele on koondatud korduma kippuvate küsimuste alla.

Võta ühendust 

Euroopa Parlamendi pressiesindajate tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst.