Antraštės
Prioritetai
Svarbiausios

Sužinokite apie alternatyvų automobiliams skirtą kurą ir ES veiksmus siekiant padidinti jų naudojimą, kad būtų sumažintas anglies dvideginio išmetimas.

Kodėl ir kaip ES kuria kriptovaliutų reglamentą, kad skatintų naujoves ir apsaugotų vartotojus?

Kilus pavojui, kad valstybė narė gali pažeisti ES vertybes ar padaryti žalos biudžetui, ES turi priemonių, kaip juos apsaugoti. Sužinokite, kaip veikia šie mechanizmai.

Kovos su ekonomine prievarta priemonė taps nauju ES instrumentu kovai su ekonominėmis grėsmėmis ir nesąžiningais ES nepriklausančių šalių prekybos ribojimais.

Europos Parlamento (EP) žmogaus teisių premijos nominantai buvo paskelbti rugsėjo 20 d.

Europos Parlamento (EP) narių skaičius 2024 m. išaugs, kad būtų atsižvelgta į nuo 2019 m. įvykusius demografinius pokyčius.

Energetikos krizė ir aukštos elektros kainos iššaukė būtinybę reformuoti ES energetikos rinką. Ką šiuo klausimu daro Europos Parlamentas (EP)?
Naujausi pranešimai spaudai
Naujausi vaizdo įrašai




Taip pat žr.:

Sužinokite, kokie penki filmai kovos dėl LUX Europos publikos kino apdovanojimo.

Lėktuvų ir laivų išmetamų teršalų kiekis didėja, tačiau ES nori pasiekti poveikio klimatui neutralumą iki 2050 m. Skaitykite daugiau apie ES veiksmus mažinant išmetamų teršalų kiekį.

EP nariai nori, kad ES būtų mažiau priklausoma nuo svarbiausiųjų žaliavų, kurios yra būtinos strateginei pramonei, importo.

Sužinokite apie naujas gaminių saugos taisykles, siekiant padidinti vartotojų apsaugą ir pritaikyti ją prie naujų iššūkių, tokių kaip žaliasis perėjimas ir skaitmeninė transformacija.

Europos Parlamentas (EP) pradėjo plataus masto reformas, kuriomis siekiama sustiprinti sąžiningumą, nepriklausomumą ir atskaitomybę, kartu apsaugant EP narių įgaliojimus.

Oro kokybė veikia žmonių sveikatą. Europos Parlamentas (EP) siekia griežtesnių taisyklių, reguliuojančių oro taršą.

Europos Parlamentas (EP) priėmė naujas taisykles, stiprinančias ES kibernetinį saugumą svarbiausiuose sektoriuose. Sužinokite, kaip jos jus apsaugos.

Norėdamas padėti ES pasiekti ambicingus išmetamųjų teršalų mažinimo tikslus, Parlamentas stengiasi paspartinti ekologiškesnių alternatyvų, tokių kaip atsinaujinanti energija, naudojimą.

Nors gynyba priklauso valstybių narių kompetencijai, tačiau per pastaruosius kelis metus ES žengė svarbius žingsnius glaudesnio bendradarbiavimo link šioje srityje.

Rusijos karas prieš Ukrainą parodė, kad ES turi stiprinti savo gynybos strategiją ir paspartinti ginklų gamybą. Sužinokite kaip.

Švarus vanduo yra būtinas žmonėms ir sveikoms ekosistemoms. Sužinokite, ką ES ir Europos Parlamentas (EP) daro, kad jį apsaugotų.