Antraštės 

Featured 

       

Visuomenė 
 

Pasitelkę laiko juostą sužinokite, kokių veiksmų ėmėsi Europos Sąjunga, siekdama sušvelninti socialinius ir ekonominius COVID-19 protrūkio padarinius.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

COVID-19: europarlamentarai ragina suvienodinti atvejų skaičiavimą ir karantino laikotarpį ES šalyse →… https://t.co/bSQg5YWZQ9

Naujausi vaizdo įrašai 

Taip pat žr.: 

Kasyklų darbuotojai ©Peruphotoart/AdobeStock        

Ekonomika 
 

Perėjimas prie neutralios klimatui ekonomikos reiškia didžiulius pokyčius nuo anglies priklausomiems regionams. Sužinokite, kaip jiems padės Teisingos pertvarkos fondas.

Lėktuvo nuotrauka        

Visuomenė 
 

Europarlamentarai ragina padidinti finansavimą ES civilinės saugos mechanizmui po 2020 m., kad ES galėtų veiksmingiau reaguoti į tokias krizes kaip COVID-19 pandemija.

Europos Parlamentas nori plataus užmojo ES biudžeto, kurio lėšomis būtų finansuojamos ekonomikos gaivinimo priemonės ir padedama kurti ekologišką Europą neapsunkinant mokesčių mokėtojų ar ateities kartų. Kaip tą pasiekti? Pasitelkiant papildomus pajamų srautus, dar vadinamus „nuosavais ištekliais“.        

Ekonomika 
 

EP nori plataus užmojo ES biudžeto, kurio lėšomis būtų finansuojamos ekonomikos gaivinimo priemonės ir padedama kurti ekologišką Europą neapsunkinant mokesčių mokėtojų ar ateities kartų.

Videoreportažas: ES finansuoja viruso COVID-19 tyrimus        

Visuomenė 
 

Pasauliui stengiantis užkirsti kelią koronaviruso pandemijai, ES remia pastangas kuo greičiau sukurti vakcinas ir užtikrinti veiksmingą gydymą.

E. pašto pranešimas 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis