Antraštės 

Featured 

       

EP balsuos dėl siūlymų paskatinti pakartotinį gaminių naudojimą ir jų remontą, taip pat uždrausti gamintojams tyčia trumpinti gaminių tarnavimo laiką.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

Netrukus EP sesijoje: ☑ Grupiniai ieškiniai ☑ Teisingumas skaitmeniniame amžiuje ☑ Teisė į remontą 🔎 →… https://t.co/Iuef9sWVci

Naujausi vaizdo įrašai 

       

Taip pat žr.: 

infographic illustration        

Visuomenė 
 

Pasitelkę laiko juostą sužinokite, kokių veiksmų ėmėsi Europos Sąjunga, siekdama sušvelninti socialinius ir ekonominius COVID-19 protrūkio padarinius.

banner        
Aktualiausia 

Aktualiausia 
Terorizmas 

Saugumas 
 

Visos naujienos, vaizdo klipai ir infografikai apie tai, kaip Europos Parlamentas prisideda prie kovos su terorizmu.

Banner Health TST ©Sewcream/AdobeStock        
Aktualiausia 

Aktualiausia 
ES sveikatos politika 

Visuomenė 
 

ES sveikatos politika siekiama puoselėti sveikatą, apsaugoti gyventojus nuo grėsmių sveikatai ir remti valstybių narių sveikatos sistemas.

Davidas-Maria Sassoli išrinktas Europos Parlamento pirmininku        

ES klausimai 
 

2019 m. liepą europarlamentarai išrinko naująjį Parlamento pirmininką, kuriuo tapo David Sassoli, 14 jo pavaduotojų ir 5 kvestorius.

Miškai užima beveik pusę ES teritorijos. Jie vaidina svarbų vaidmenį kovojant su klimato kaita ir padeda apsaugoti biologinę įvairovę. Europarlamentarai nori būti tikri, kad ES miškų strategija gali padėti miškams ir miškų sektoriui klestėti. Ši strategija turėtų tapti tiltu tarp nacionalinės valstybių narių politikos ir ES aplinkos tikslų.        

Miškai vaidina svarbų vaidmenį kovojant su klimato kaita ir padeda apsaugoti biologinę įvairovę, tad EP ragina ES neprisidėti prie pasaulio miškų naikinimo ir remti tvarią miškininkystę.

E. pašto pranešimas 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis