Antraštės 

Featured 

Sylvie Goulard        

ES klausimai 
 

Spalio 10-ąją kandidatei į ES vidaus rinkos komisares Sylvie Goulard rengiamas papildomas klausymas.

Pasiūlytieji kandidatai į Europos Komisijos narius        

ES klausimai 
 

Spalio 8-ąją eurokomisarų klausymuose Europos Parlamente dalyvauja Valdis Dombrovskis, Margrethe Vestager ir Fransas Timmermansas, o J. Wojciechowskiui rengiamas papildomas klausymas.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

Globalizacija suteikia galimybes, tačiau taip pat kelia iššūkius. Daugiau apie tai, kaip ES stengiasi išnaudojti jo… https://t.co/V7Iad9tuL2

Taip pat žr.: 

Pasiūlytieji eurokomisarai        

ES klausimai 
 

Spalio 3-iąją eurokomisarų klausymuose Europos Parlamente dalyvauja P. Gentiloni, K. Simson, V. Sinkevičius, J. Hahn, M. Schinas ir D. Šuica.

Pasiūlytieji eurokomisarai        

ES klausimai 
 

Spalio 2-ąją eurokomisarų klausymuose Europos Parlamente dalyvauja D. Reynders, H. Dalli, S. Goulard, E. Ferreira ir J. Lenarčičius.

Pasiūlytieji eurokomisarai        

ES klausimai 
 

Spalio 1-ąją eurokomisarų klausymuose Europos Parlamente dalyvauja N. Schmit, J. Urpilainen, J. Wojciechowski, Y. Johansson, S. Kyriakides.

Tekstilės ir drabužių pramonės darbuotojai        

Ekonomika 
 

Globalizacija ir tarptautinė prekyba gali paveikti žmogaus teises, todėl ES prekybos politikoje yra numatytos priemonės joms apsaugoti.

ES svarsto taisykles, pagal kurias teroristinis turinys iš interneto turėtų būti pašalintas per valandą. (G. Walczak nuotr. – Unsplash)        

Saugumas 
 

Interneto platformos, tokios kaip „Facebook“ ir „YouTube“, gavusios valdžios nurodymą, privalėtų per valandą pašalinti teroristinį turinį.

„EuroparlTV“ reportažas apie „Brexit“ poveikį Airijos salai        

ES klausimai 
 

Parlamentas siekia, kad Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES procese būtų atsižvelgta į ypatingą Airijos padėtį, įskaitant Šiaurės Airijos taikos procesą.

E. pašto pranešimas 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis