EP frakcijų prioritetai: Tapatybės ir demokratijos frakcija 

 
 

Dalytis šiuo puslapiu: 

Tapatybės ir demokratijos frakcija yra penktoji pagal dydį Europos Parlamente.

2019 m. gegužės 23–26 d. 200 mln. piliečių 28-iose Europos Sąjungos valstybėse narėse žengė prie balsadėžių, kad išrinktų Europos Parlamento narius, kurie jiems atstovaus kitus penkerius metus. Europarlamentarai yra pasiskirstę į septynias politines frakcijas pagal savo politines pažiūras. Sužinokite daugiau apie šių frakcijų prioritetus pasitelkę vaizdo įrašus.

Tapatybės ir demokratijos frakcija (angl. „Identity and Democracy“ – ID), įsteigta ankstesnės Tautų ir laisvės Europos frakcijos (ENF) pagrindu, vienija 73 europarlamentarus iš devynių ES valstybių ir yra penktoji pagal dydį politinė jėga Europos Parlamente. Daugiausiai narių joje – iš Italijos partijos „Lega“, Prancūzijos partijos „Nacionalinis sambūris“ ir Vokietijos partijos „Alternatyva Vokietijai“ (AfD).

Šiai frakcijai vadovauja antrą kadenciją Europos Parlamente dirbantis Marco Zanni (Italija), pirmininku išrinktas šių metų liepą. Jos prioritetai – darbo vietos ir ekonomikos augimas, saugumas ir kova su nelegalia imigracija, taip pat biurokratizmo mažinimas.