Europos diena: atraskite ES 2021 m. gegužės 9 d. 

Atnaujinta: 
 
Sukurta:   
 

Dalytis šiuo puslapiu: 

ES institucijos gyventojams Europoje ir už jos ribų atveria virtualias duris ir kviečia sužinoti daugiau apie institucijų darbą.

Šią savaitę, dalyvaudami tiesioginėse diskusijose su EP valdybos nariais, komitetų pirmininkais ir parlamentarais, turėsite galimybę sužinoti daugiau apie Konferenciją dėl Europos ateities.

Apsilankę Europos dienos platformoje galite sužinoti daugiau apie Europos Parlamentą, Komisiją ir kitas ES institucijas. Taip pat, kokie renginiai ir veiklos bus organizuojamos visoje ES ir kitose šalyse.

Šį savaitgalį Vilniuje vyks EP biuro Lietuvoje organizuojamas Europos dienos pasivaikščiojimas „Europos dienos maršrutu po Vilnių“. Tam reikės atsisiųsti #walk15 programėlę ir susipažinti bei sužinoti daugiau apie vietas, kurios primena Lietuvos kelią į ES.

Aplankyti Europos Parlamentą, Komisiją ir kitas institucijas galima ir virtualiai. Interaktyvioje platformoje galima žaisti virtualius žaidimus, žiūrėti videoreportažus, pasitikrinti savo žinias apie ES ir sudalyvauti debatuose.

Taip pat esate kviečiami susipažinti su daugiakalbe Konferencijos dėl Europos ateities platforma, kurioje kiekvienas gali dalintis idėjomis apie ES ateitį. Prisijunkite prie oficialaus Konferencijos atidarymo renginio, kuris bus transliuojamas tiesiogiai iš Strasbūro gegužės 9 dieną.