
Naujos sutelktinio finansavimo platformų taisyklės paskatins tarpvalstybinį šio verslo finansavimą ir užtikrins investuotojų apsaugą.
Naujos sutelktinio finansavimo platformų taisyklės paskatins tarpvalstybinį šio verslo finansavimą ir užtikrins investuotojų apsaugą.
ES imasi veiksmų dėl koronaviruso padidėjusiai nesąžiningai internetinei prekybai suvaldyti.
Kibernetiniai nusikaltimai yra auganti problema skaitmeniniame pasaulyje. Žemiau skaitykite patarimus, kaip geriau nuo jų apsisaugoti.
Lapkričio 8 d. EP nariai kartu su buvusia „Facebook“ darbuotoja Frances Haugen diskutavo apie žalingas technologijų įmonių praktikas.
Dirbtinis intelektas palengvina mūsų gyvenimus, tačiau kelia nemažai socialinių klausimų. EP ragina imtis geresnę vartotojų apsaugą užtikrinančių priemonių.
Europarlamentarai pritarė vartotojus ginančių taisyklių pakeitimams, kurie įneš skaidrumo į internetinę prekybą ir padės spręsti dvejopos produktų kokybės problemą.
Nuo platesnių galimybių pirkti internetu iš užsienio iki privatumo apsaugos – sužinokite apie svarbiausius EP sprendimus per pastaruosius metus, kurie palengvino jūsų skaitmeninį gyvenimą.
Nuo šiandien įsigyti prekių ar paslaugų internetu iš kitų ES šalių bus lengviau. Tai užtikrins geografinį blokavimą draudžiančios taisyklės.
EP nariai pritarė taisyklėms, kurios padės užtikrinti tarptautinių siuntų pristatymo kainų skaidrumą.
Naujos ES taisyklės suteiks daugiau teisių nekokybiškas prekes parduotuvėje ar internetu įsigijusiems pirkėjams.
Antradienį europarlamentarai pritarė naujoms ES taisyklėms, kurios įpareigoja įmones viešinti tarptautinių siuntų kainas ES, siekiant ilgainiui sumažinti rinkos iškraipymus.
Europarlamentarai svarsto siūlymus, kurie palengvintų užsienio TV naujienų ir žinių programų rodymą internetu kitų ES šalių vartotojams.
Sužinokite daugiau apie privatumo taisyklių pakeitimus, kuriuos svarsto ES, siekdama padėti žmonėms kontroliuoti duomenis, generuojamus iš jų veiklos ir komunikacijos internete.
Europarlamentarai nori sumažinti tarptautinių skambučių ES viduje kainas ir sukurti „atvirkštinę“ pagalbos telefono numerio 112 ryšio sistemą.
Nuo lengvesnio apsipirkimo internetu iki pigesnių pokalbių telefonu – sužinokite daugiau apie EP sprendimus, atveriančius naujų skaitmeninių galimybių piliečiams ir verslui.
Nuo balandžio 1 d. ES vartotojai turės teisę naudotis internetu pateikiamo turinio prenumerata laikinai esant kitoje ES šalyje.
EP pritarė audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų direktyvos pakeitimams, kuriais siekiama geriau apsaugoti vaikus vaizdo platformose, tokiose kaip „YouTube“.
Aptarė siūlymus, kaip geriau apsaugoti privatumą e. ryšių srityje pritaikant esamas taisykles prie naujų technologijų realijų, tokių kaip interneto žinutės.
Nuo 2017 m. birželio 15 dienos pokalbiai telefonu, SMS ir duomenų siuntimas būnant užsienyje bus nebrangesni nei būnant namuose.
Nors atrodo, kad buvimo virtualioje erdvėje neriboja jokie barjerai, problemų netrūksta: geografinis blokavimas, pasenusi autorių teisių apsauga, privatumo apsaugos spragos.
Europarlamentarai aptarė siūlymus, kuriais siekiama panaikinti prekybos internetu kliūtis, tokias kaip geografinis blokavimas.
Kiekvieną dieną internetu naudojasi 315 mln. europiečių – jie skaito naujienas, perka, žiūri filmus, bendrauja. Siekdama išplėsti skaitmenines galimybes teikti geresnes paslaugas ir kurti naujas darbo vietas, EK pristatė Bendrosios skaitmeninės rinkos strategiją ir pasiūlė naujų taisyklių, kuriomis siekiama pagerinti internetu apsiperkančių vartotojų apsaugą ir plėsti tarpvalstybinę prekybą. Susipažinkite su terminais, kurie pravers siekiant suprasti, kokias problemas rengiasi spręsti ES.
Lėtas interneto svetainės krovimasis gali kainuoti nemažai nervų ar net pinigų. Dėl to paprastai kalta tinklo perkrova. Tačiau taip gali nutikti ir dėl to, kad jūsų operatorius riboja – lėtina ar net blokuoja – tam tikrą duomenų srautą, pavyzdžiui, siekdamas teikti pirmenybę savo, o ne konkurentų, sukurtam turiniui ar paslaugoms. Europos Parlamentas kitą savaitę balsuos dėl reglamento, kuriuo draudžiama panaši praktika, prieštaraujanti atviram internetui ir tinklo neutralumo principui.
Remdamosi ES teise kai kurios šalys leidžia be autoriaus sutikimo atgaminti ir paskelbti viešose vietose nuolat esančius kūrinius, pvz., architektūros statinius ir skulptūras. EP nariai svarsto, ar nereikėtų šios vadinamosios panoramos laisvės įvesti visoje ES. Diskusija ir balsavimas šiuo klausimu numatyti liepos 9 d. plenarinėje sesijoje. Paklausėme, ką apie tai mano skirtingų pozicijų besilaikantys Julia Reda (Žalieji, Vokietija) ir Jean–Marie Cavada (Liberalai ir demokratai, Prancūzija).
Antradienį europarlamentarai kartu su už bendrąją skaitmeninę rinką atsakingu Europos Komisijos vicepirmininku Andrusu Ansipu aptarė Bendrosios skaitmeninės rinkos strategiją, kuria siekiama išplėsti skaitmenines galimybes teikti geresnes paslaugas ir kurti naujas darbo vietas. Parlamentas šiuo klausimu rengs pranešimą.