Europos Parlamento rinkimai 2019: atėjo metas balsuoti 

 
 

Dalytis šiuo puslapiu: 

Atėjo metas balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir išreikšti savo valią, kas atstovaus Lietuvai ateinančius penkerius metus.

Rinkimai į Europos Parlamentą Lietuvoje vyks gegužės 26 d., tačiau jau prasidėjo balsavimas iš anksto, kuris organizuojamas visų savivaldybių pastatuose nuo gegužės 20 iki 24 dienos nuo 8 iki 20 valandos.


751 išrinktas EP narys ne tik formuos naujus teisės aktus tokiose srityse kaip tarptautinė prekyba, saugumas, vartotojų apsauga, aplinkosauga ir ekonomikos augimas, bet ir piliečių vardu vykdys kitų Sąjungos institucijų politinę priežiūrą.


Naudingos nuorodos


Mūsų bloge rasite naudingą informaciją ir karščiausias naujienas apie rinkimus, įskaitant vaizdo įrašus ir nuotraukas apie tai, kaip balsuoja Europa, o sekmadienio vakarą – ir pirmuosius rezultatus.


Informaciją apie tai, kaip balsuoti, rasite svetainėje „Europos Parlamento rinkimai 2019“.


Rinkimų rezultatams skirtoje svetainėje https://rinkimu-rezultatai.eu/ gegužės 26 d. vakarą, skaičiuojant EP rinkimų rezultatus, bus pateikiama naujausia informacija apie bendrus jų rezultatus ES mastu, taip pat kiekvienos šalies balsavimo rezultatus, kai duomenis perduos nacionalinės institucijos.


Taip pat kviečiame prisijungti prie balsuoti skatinančios iniciatyvos „Šį kartą balsuosiu“, kurioje jau dalyvauja per 300 tūkst. žmonių.