Dalytis šiuo puslapiu: 

Straipsniai 

infographic illustration        

Pasitelkę laiko juostą sužinokite, kokių veiksmų ėmėsi Europos Sąjunga, siekdama sušvelninti socialinius ir ekonominius COVID-19 protrūkio padarinius.

Videoreportažas: Kaip Europos demokratija veikia per pandemiją?        

Nepaisant socialinių kontaktų ribojimo priemonių, įvestų kovojant su COVID-19, EP ir toliau intensyviai dirba: vyksta diskusijos, balsavimas, ruošiami teisės aktų projektai.

Videoreportažas: ES finansuoja viruso COVID-19 tyrimus        

Pasauliui stengiantis užkirsti kelią koronaviruso pandemijai, ES remia pastangas kuo greičiau sukurti vakcinas ir užtikrinti veiksmingą gydymą.

Straipsniai 

Straipsniai 

ES institucijos siekia užtikrinti, kad ES šalių ligoninės būtų aprūpintos būtiniausia medicinos įranga ir apsaugos priemonėmis        
Pranešimas spaudai 

Pranešimas spaudai 

Europos Parlamentas (EP) bendradarbiauja su ES šalimis siekdamas užtikrinti, kad ES galėtų joms nupirkti kvėpavimo aparatų, kaukių ir kitos ligoninėms skirtos medicinos įrangos.

EP pirmininko D. Sassoli pareiškimas pasibaigus EP politinių frakcijų lyderių vaizdo konferencijai        
Pranešimas spaudai 

Pranešimas spaudai 

EP pirmininkas David Sassoli kovo 26 d. sukvietė neeilinę plenarinę sesiją kovos su COVID-19 priemonėms patvirtinti. Tai pirmoji EP plenarinė sesija, kurioje bus balsuojama per atstumą.

COVID-19: Europos Parlamentas patvirtino kovos su koronaviruso protrūkiu priemones - © EP         
Pranešimas spaudai 

Pranešimas spaudai 

Europos Parlamentas (EP) ketvirtadienį neeilinėje plenarinėje sesijoje beveik vienbalsiai priėmė tris skubius teisės aktus, kurie užtikrins bendrą ES atsaką į COVID-19 protrūkį.

Straipsniai