Dalytis šiuo puslapiu: 

Straipsniai 

MFF Banner Campaign Material        

Investicijos į Europą – ne milijonų eurų, o milijonų žmonių klausimas.

Straipsniai 

Straipsniai 

Agriculture science and biotechnology engineer checking results of experiment in the rice field.        
Pranešimas spaudai 

Pranešimas spaudai 

Trečiadienį Europos Parlamentas (EP) pritarė naujai ES programai, kuri skirta 2021–2027 m. skatinti investicijas ir sukurti galimybių įmonėms gauti finansavimą.

Ketvirtadienį europarlamentarai aptars siūlymus mažinti ES biudžeto priklausomybę nuo tiesioginių valstybių narių įnašų pereinant prie atnaujintos „nuosavų išteklių“ sistemos, kuri buvo naudojama praeityje.        

Daugelį metų ES biudžetas kritikuojamas už tai, kad pernelyg priklauso nuo valstybių narių įnašų ir yra nelankstus netikėtų krizių atvejais. Ketvirtadienį europarlamentarai aptars siūlymus mažinti ES biudžeto priklausomybę nuo tiesioginių valstybių narių įnašų pereinant prie atnaujintos „nuosavų išteklių“ sistemos, kuri buvo naudojama praeityje. Apie tai kalbėjomės su vienu iš ataskaitos šia tema autorių Alain Lamassoure (Europos liaudies partija, Prancūzija).

ES daugiametis biudžetas pasirengęs naujoms realijoms        

Balandžio 5 d. europarlamentarai balsuos dėl 2014–2020 m. daugiametės finansinės programos (DFP) laikotarpio vidurio peržiūros. Parlamento nuomone, dabartinė fiksuota septynerių metų DFP nėra pritaikyta prie sparčiai kintančių aplinkybių, todėl būtina užtikrinti didesnį jos lankstumą, kad būtų veiksmingiau sprendžiami migracijos, saugumo ir ekonominio augumo bei užimtumo klausimai.