Dalytis šiuo puslapiu: 

Prieš artėjantį Europos Vadovų Tarybos susitkimą Juncker ir Barnier kartu su EP nariais aptarinėja biudžeto ir „Brexit“ klausimus.©EP  

Artėjant Europos Vadovų Tarybai, EP nariai ragina imtis priemonių apsaugoti ES programų finansavimą, spręsti klimato kaitos klausimus ir išvengti „Brexit“ be susitarimo.

Artėjant ES ir jos šalių vadovų susitikimui, kuriame dalyvaus ES Tarybai pirmininkaujančios Suomijos atstovė Tytti Tuppurainen, EK pirmininkas Jean-Claude Juncker bei vyriausiasis ES derybininkas dėl „Brexit“ Michel Barnier, EP nariai ragino rasti sprendimą dėl stringančio ES daugiamečio biudžeto ir perspėjo, kad vėluojant jį priimti gali sutrikti ES programų finansavimas.

Parlamentarai taip pat ragino priimti sprendimus, kurie leistų laiku įgyvendinti Paryžiaus klimato susitarime numatytus tikslus.

Kalbėdami apie „Brexit“, daugelis europarlamentarų pasmerkė šiuo metų vykstantį JK valdžios svaidymąsi kaltinimais ir paragino rasti sprendimą, kuris leistu išvengti pragaištingo „Brexit“ be susitarimo.

Atidarymo kalbos:

Tytti Tuppurainen - ES Tarybai atstovavusi Suomijos Europos reikalų ministrė, Jean-Claude Juncker - Europos Komisijos pirmininkas, Michel Barnier - vyriausiasis „Brexit“ derybininkas.

EP narių pirmasis diskusijų raundas - norėdami peržiūrėti konkretaus pranešėjo kalbą, paspauskite ant jo vardo sąraše.

Baigiamoji kalba:

Tytti Tuppurainen, ES Tarybai atstovavusi Suomijos Europos reikalų ministrė.

Visą diskusijų įrašą galite rasti čia.