Susisiekite su mumis 

Europos Parlamento spaudos tarnybų, Pirmininko ir frakcijų kontaktiniai duomenys. Taip pat pateikiame kontaktinius duomenis garso ir vaizdo paslaugoms bei garso ir vaizdo priemonėms.

Parlamento spaudos tarnyba 

Europos Parlamento spaudos tarnyba žurnalistams teikia tikslią ir nešališką informaciją apie Parlamento veiklą ir siūlo praktinę bei techninę pagalbą.  Mūsų atstovai spaudai gali trumpai supažindinti žiniasklaidos specialistus su konkrečiais į Parlamento teisėkūros darbotvarkę įtrauktais dokumentais ir informuoti juos apie siūlomas garso ir vaizdo priemones.

Pirmininko spaudos tarnyba 

Europos Parlamento pirmininko komanda komunikacijai sprendžia visus spaudos ir žiniasklaidos klausimus, kurie yra tiesiogiai susiję su Europos Parlamento pirmininku.

Frakcijų spaudos tarnybos 

Kiekviena Europos Parlamento frakcija turi spaudos tarnybą, kuri teikia informaciją apie jos veiklą ir atsako į žiniasklaidos atstovų užklausas.

Garso ir vaizdo parama ir paslaugos 

Europos Parlamentas padeda žiniasklaidos profesionalams nušviesti Parlamento veiklą bei teikia turinio ir techninę pagalbą vaizdo, radijo, multimedijos ir fotoprodukcijos tikslais. Mūsų paslaugos apima įvairius tiesioginius renginius, naujienų apie Europos Parlamento veiklą santraukas, iliustracinio pobūdžio archyvinius kadrus ir svarbiausių renginių nušvietimą. Informacija apie jas prieinama Multimedijos centre.

 

Europos Parlamento Atstovo spaudai tarnyba 

Lietuviškai kalbantys atstovai spaudai