Informacija žiniasklaidai 

Filtras 

Plenarinė sesija  
 

Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) priėmė rezoliuciją, kurioje paragino laikinai įšaldyti derybas su Turkija dėl narystės ES, kol šalyje bus panaikintos neproporcingos represinės priemonės. Tam pritarė 479 EP nariai, 37 nepritarė, o 107 susilaikė.

Plenarinė sesija  
 

Trečiadienį Europos Parlamentas pritarė jo specialiojo Kovos su organizuotu nusikalstamumu, korupcija ir pinigų plovimu komiteto rekomendacijoms įsteigti Europos prokuratūrą, panaikinti bankų informacijos slaptumą ir mokesčių rojus, neleisti už organizuotus bei finansinius nusikaltimus teistiems ūkio subjektams dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, taip pat numatyti baudžiamąją atsakomybę už sukčiavimą sporte.

Plenarinė sesija  
ECON  
LIBE  
 

Tikrieji įmonių savininkai turės būti skelbiami ES valstybių registruose, prieinamuose valstybės institucijoms bei kitiems asmenims, turintiems teisėtų interesų, pavyzdžiui, žurnalistams. Be to, bus paprasčiau atsekti atliktus lėšų pervedimus. Tai numatoma atnaujintose pinigų plovimo prevencijos ir lėšų pervedimo taisyklėse, kurioms trečiadienį pritarė Europos Parlamentas.

Papildoma informacija 

Savaitės darbotvarkė:Kiti renginiai 

birželis 2023 
Pasirinkti diena  
 1.  
  Spaudos konferencijos  
  Strasbourg, Louise Weiss, N-1/201 
 2.  
  Plenarinė sesija  
  Strasbūras 
 3.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Salvador de Madariaga, S1 
 4.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.4 
 5.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.3 
 6. EP pirmininkės darbotvarkė  

Naujienų prenumeratos paslaugos

Pasirinkite, kokią informaciją norite gauti

       
 

Žiniasklaidos akreditavimas 

Žurnalistams, fotoreporteriams, garso ir vaizdo komandų atstovams, norintiems patekti į Europos Parlamento pastatus ir juose dirbti, būtina spaudos žurnalistų ir (arba) speciali televizijos ir radijo žurnalistų akreditacija. Patartina iš anksto pasirengti vizitui Europos Parlamente ir susisiekti su akreditavimo biuru.

DUK 

Kaip dirba europarlamentarai, kiek jie uždirba ir kiek išleidžia? Šioje skiltyje rasite atsakymus į šiuos ir kitus dažnus klausimus apie Parlamento veiklą ir išlaidas.

Susisiekite su mumis 

Europos Parlamento spaudos tarnyboje dirba atstovai spaudai, kurie padeda žurnalistams ir teikia jiems informaciją apie darbą ir sprendimus, priimtus komitetuose ir per plenarines sesijas.