Informacija žiniasklaidai 

Filtras 

Plenarinė sesija  
 

MEPs called for safe environments for unaccompanied refugee children, including immediate appointment of guardians, hotlines and increased cross-border cooperation, in Wednesday’s debate with Commissioner Dimitris Avramopoulos on the disappearance of migrant children in Europe.

Plenarinė sesija  
 

The European Parliament called for an immediate end to rocket attacks on Israel and to Israeli military action against Gaza in a resolution voted on Thursday The EU foreign policy chief and the member states must do more to support a ceasefire agreement and put an immediate stop to all acts of violence threatening civilians, MEPs said, calling on Israelis and Palestinians to resume direct peace talks.

Plenarinė sesija  
ECON  
 

Įmonių pelnas turi būti apmokestinamas ten, kur jis uždirbamas, o nustatant šį mokestį svarbu atsižvelgti į įmonės skaitmeninę veiklą, numatoma pelno mokesčio sistemos reformos projekte.

Plenarinė sesija  
ECON  
LIBE  
 

Tikrieji įmonių savininkai turės būti skelbiami ES valstybių registruose, prieinamuose valstybės institucijoms bei kitiems asmenims, turintiems teisėtų interesų, pavyzdžiui, žurnalistams. Be to, bus paprasčiau atsekti atliktus lėšų pervedimus. Tai numatoma atnaujintose pinigų plovimo prevencijos ir lėšų pervedimo taisyklėse, kurioms trečiadienį pritarė Europos Parlamentas.

Papildoma informacija 

Savaitės darbotvarkė:Kiti renginiai 

gruodis 2023 
Pasirinkti diena  
 1.  
  Spaudos konferencijos  
  Strasbourg, Louise Weiss, N-1/201 
 2.  
  Plenarinė sesija  
  Strasbūras 
 3.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.3 
 4.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.4 
 5.  
  Parlamento komitetai  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.3 
 6. EP pirmininkės darbotvarkė  

Naujienų prenumeratos paslaugos

Pasirinkite, kokią informaciją norite gauti

       
 

Žiniasklaidos akreditavimas 

Žurnalistams, fotoreporteriams, garso ir vaizdo komandų atstovams, norintiems patekti į Europos Parlamento pastatus ir juose dirbti, būtina spaudos žurnalistų ir (arba) speciali televizijos ir radijo žurnalistų akreditacija. Patartina iš anksto pasirengti vizitui Europos Parlamente ir susisiekti su akreditavimo biuru.

DUK 

Kaip dirba europarlamentarai, kiek jie uždirba ir kiek išleidžia? Šioje skiltyje rasite atsakymus į šiuos ir kitus dažnus klausimus apie Parlamento veiklą ir išlaidas.

Susisiekite su mumis 

Europos Parlamento spaudos tarnyboje dirba atstovai spaudai, kurie padeda žurnalistams ir teikia jiems informaciją apie darbą ir sprendimus, priimtus komitetuose ir per plenarines sesijas.