Informacija žiniasklaidai 

Filtras 

Plenarinė sesija  
 

The European Parliament called for an immediate end to rocket attacks on Israel and to Israeli military action against Gaza in a resolution voted on Thursday The EU foreign policy chief and the member states must do more to support a ceasefire agreement and put an immediate stop to all acts of violence threatening civilians, MEPs said, calling on Israelis and Palestinians to resume direct peace talks.

Plenarinė sesija  
 

“Izraelio valdžia visada rėmė ir remia dviejų valstybių dviem tautoms sprendimą”, - trečiadienį kreipdamasis į europarlamentarus pažymėjo Izraelio prezidentas Reuven Rivil. Jis taip pat apgailestavo, kad “šiuo metu su palestiniečiais neįmanoma pasiekti nuolatinio taikos susitarimo”, ir paragino EP narius padėti sukurti pasitikėjimą tarp abiejų konfliktuojančių pusių.

Plenarinė sesija  
 

Siekdami pažaboti neteisėtą prekybą naminiais augintiniais ir užkirsti kelią užkrečiamųjų ligų plėtrai, ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) paragino ES valstybes keistis duomenimis apie šunų ir kačių registravimą.

Plenarinė sesija  
 

Increasing defence cooperation in the EU now depends more upon the political will to make it happen than upon legal considerations, say MEPs in a resolution approved by Parliament on Thursday. They stress that member states can and should use the treaty tools in place to build a truly common defence policy.

Papildoma informacija 

Savaitės darbotvarkė:Kiti renginiai 

birželis 2021 
Pasirinkti diena  
 1.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Paul-Henri Spaak, 1A002 
 2.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Altiero Spinelli, 1G3 
 3.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Jòzsef Antall, 4Q2 
 4.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Jòzsef Antall, 2Q2 
 5.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Paul-Henri Spaak, 3C050 
 6.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Paul-Henri Spaak, 1A002 
 7.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Jòzsef Antall, 4Q1 
 8.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Altiero Spinelli, 3G3 
 9.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Altiero Spinelli, 3E2 
 10.  
  Parlamento komitetai  
  Brussels, Paul-Henri Spaak, 1A2 

Naujienų prenumeratos paslaugos

Pasirinkite, kokią informaciją norite gauti

       
 

Žiniasklaidos akreditavimas 

Žurnalistams, fotoreporteriams, garso ir vaizdo komandų atstovams, norintiems patekti į Europos Parlamento pastatus ir juose dirbti, būtina spaudos žurnalistų ir (arba) speciali televizijos ir radijo žurnalistų akreditacija. Patartina iš anksto pasirengti vizitui Europos Parlamente ir susisiekti su akreditavimo biuru.

DUK 

Kaip dirba europarlamentarai, kiek jie uždirba ir kiek išleidžia? Šioje skiltyje rasite atsakymus į šiuos ir kitus dažnus klausimus apie Parlamento veiklą ir išlaidas.

Susisiekite su mumis 

Europos Parlamento spaudos tarnyboje dirba atstovai spaudai, kurie padeda žurnalistams ir teikia jiems informaciją apie darbą ir sprendimus, priimtus komitetuose ir per plenarines sesijas.