Aktualitātes 

Featured 

Jaunākie videomateriāli 

       

Skatīt arī: 

banner        
Prioritāte 

Prioritāte 
Migrācija: kopīgs izaicinājums 

Sabiedrība 
 

Migrācijas izaicinājums: kā Eiropa risina problēmas ar patvēruma meklētāju un migrantu skaita pieaugumu? Uzziniet vairāk par Parlamenta darbu migrācijas, patvēruma un robežkontroles jomā.

New Hearings Banner TST        
Prioritāte 

Prioritāte 
Izmaiņas Eiropas Komisijā 2020 

ES lietas 
 

Eiropas Parlaments uzklausīs jaunus ES komisāru amatu kandidātus Mareidu Makginesu un Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieku Valdi Dombrovski, kurš kandidē uz tirdzniecības portfeli.

cover picture        

Ekonomika 
 

Kā tiek finansēta ES, kurās politikas jomās tiek investēti līdzekļi? Lasiet tālāk, lai izprastu, kas ir ES daudzgadu budžets un kā tiek pieņemti lēmumi par budžetu.

Video: DFS jeb ES daudzgadu budžets ir prognoze par to, cik daudz iespējams ieguldīt Eiropas nākotni stiprinošās politikās. Tas palīdz reģioniem, pilsētām, lauksaimniekiem, augstskolām, uzņēmumiem un sabiedrībai. Parlaments ir galvenais lēmējs par budžeta apmēru.        

ES lietas 
 

Daudzgadu finanšu shēma (DFS) ir prognoze par to, cik daudz ir paredzēts ieguldīt dažādās politikas jomās, kas stiprinās Eiropas nākotni. Vairāk informācijas par ES budžetu mūsu video.

Fotogrāfija: Afgāņi, pārdroši šķērsojot bangojošu jūru no Turcijas uz Lesbas salu Grieķijā ©UNHCR/Achilleas Zavallis.        

Sabiedrība 
 

Migrācija Eiropai rada izaicinājumus un iespējas. Lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā ES risina ar migrāciju un bēgļu plūsmām saistītos jautājumus.

Fotoattēlā redzam Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Sasoli, kurš Ilhama Tohti meitai  pasniedz  2019. gada Saharova balvu par domas brīvību viņas tēva vietā, kurš pašlaik atrodas ieslodzījumā Ķīnā.        

Sabiedrība 
 

Eiropas Parlaments paziņo nominantus 2020. gada Saharova balvai par domas brīvību. Lasīt tālāk, lai uzzinātu par nominantu ieguldījumu, aizstāvot cilvēktiesības.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem