Aktualitātes 

Featured 

       

Sabiedrība 
 

Romu izcelsmes iedzīvotāju kopienas joprojām saskaras ar plaši izplatītu diskrimināciju un nabadzību. Eiropas Parlaments aicina veikt stingrākus ES pasākumus, lai veicinātu romu iekļaušanu.

       

Sabiedrība 
 

Tūrisms ir viena no ekonomikas jomām, kuru Covid-19 uzliesmojums ir skāris vissmagāk. Kā ES aizsargā nozares uzņēmumus, darba ņēmējus un pasažierus?

Jaunākie videomateriāli 

       
       

Skatīt arī: 

Jauna amatniece pārbauda plastmasas loga izmērus, izmantojot mērlenti.        

Sabiedrība 
 

Jauniešu bezdarbs joprojām ir liela problēma ES, un tā tika aktualizēta koronavīrusa krīzes laikā. ES nāk klajā ar atbalsta pasākumu kopumu, lai palīdzētu jauniešiem atrast darbu.

Video: Covid-19 pandēmija izgaismoja jau esošu problēmu – noteiktu medikamentu deficītu ES. Eiropas Parlaments piedāvā virkni pasākumu, lai izbeigtu šo arvien izplatītāko, bet parasti noklusēto problēmu.        

Sabiedrība 
 

Kāpēc trūkst zāļu, kāda ir bijusi koronavīrusa krīzes ietekme uz medikamentu piegādi un kā Eiropas Parlaments vēlas uzlabot situāciju? Par to mūsu rakstā!

Fotoattēlā redzam Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Sasoli, kurš Ilhama Tohti meitai  pasniedz  2019. gada Saharova balvu par domas brīvību viņas tēva vietā, kurš pašlaik atrodas ieslodzījumā Ķīnā.        

Sabiedrība 
 

Eiropas Parlamenta Saharova balvai par domas brīvību 2020. gadā izvirzīti pieci kandidāti. Lasīt tālāk, lai uzzinātu par nominantu ieguldījumu, aizstāvot cilvēktiesības.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem