Aktualitātes 

Izlase 

       

Pasaule 
 

ES vada sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, bet to pieņemšana ir atkarīga no Eiropas Parlamenta. Aicinām iepazīties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Jaunākie videomateriāli 

       
(Video ilgums:)  
       
(Video ilgums:)  
       
(Video ilgums:)  
       
(Video ilgums:)  

Skatīt arī: 

       
Prioritāte 

Prioritāte 
Enerģētika 

Ekonomika 
 

Uzzini, kā Eiropas Parlaments strādā ar tādiem enerģētikas jomas jautājumiem kā klimatneitralitāte, neatkarība, piegāde, transports, cenas un infrastruktūra.

       

ES lietas 
 

2022. gada janvārī deputāti ievēlēja Parlamenta priekšsēdētāju, priekšsēdētājas vietniekus un kvestorus. Apskati infografikā, kuri EP deputāti tika ievēlēti šajos nozīmīgajos amatos.

       

Sabiedrība 
 

Eiropas Parlaments ir vienīgā institūcija, ko tiešās vēlēšanās ievēlē ES pilsoņi. Tas ir Eiropas demokrātijas stūrakmens. Uzziniet vairāk par to, kā tas strādā.

       

Sabiedrība 
 

Dalību Eiropas Savienībā var raksturot pavisam īsi – kopā mēs esam stiprāki! Kāda ir ES nozīme? Uzziniet mūsu īsajā skaidrojumā!

       

Sabiedrība 
 

Pēc ievēlēšanas Eiropas Parlamenta deputātiem priekšā stāv ļoti svarīgs darbs. Lai uzzinātu, ko tas ietver – noskatieties mūsu video!

       

Sabiedrība 
 

Kā ES un Eiropas Parlaments cīnās par sieviešu tiesībām un veicina dzimumu līdztiesību darbā, politikā un citās jomās? Lasi tālāk, lai uzzinātu vairāk.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem