Aktualitātes 

Featured 

Fotoattēls: No ES daudzgadu budžeta sniedz atbalstu miljoniem studentu, tūkstošiem pētnieku, pilsētām, uzņēmumiem, reģioniem un NVO.        

Kā tiek finansēta ES un kā tiek tērēta nauda? Kas ir ES daudzgadu budžets un kā tiek pieņemti lēmumi par budžetu? Lasiet tālāk, lai izprastu, kā tiek plānots ES daudzgadu budžets.

Jaunākie paziņojumi presei 

Skatīt arī: 

Illustration image of hands in gesture of protection. ©AP images/European Union - EP        
Prioritāte 

Prioritāte 
Sociālā aizsardzība un iekļautība 

Sabiedrība 
 

Kā ES veicina nodarbinātību, sociālo integrāciju un sociālo aizsardzību, cīnās pret nabadzību un bezdarbu? Uzzini jaunākās ziņas par Eiropas sociālo politiku un Eiropas Parlamenta lomu.

Infografika: ES Tirdzniecības līgumi.        

Pasaule 
 

ES notiek sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, kurus ir jāapstiprina Eiropas Parlamentam. Iepazīsties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Fotoattēls: Pēc Apvienotās Karalistes  izstāšanās no ES tiks uzsāktas sarunas par turpmākajām attiecībām.        

Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES nenozīmē sadarbības beigas. Drīz puses uzsāks sarunas par turpmāko sadarbību dažādās jomās, sākot ar tirdzniecību un beidzot ar cīņu pret terorismu.

banner        
Prioritāte 

Prioritāte 
Vienots digitālais tirgus  

Ekonomika 
 

Kā Eiropa veido vienotu digitālo tirgu? Lasiet par Eiropas Parlamenta darbu viesabonēšanas, tīkla neitralitātes, inovāciju, e-komercijas, ģeo-bloķēšanas jomā.

Video: Pasaules pretvēža diena.        

Sabiedrība 
 

2020. gadā tiek atzīmēta 20. Pasaules Pretvvēža diena. Cīņa ar vēzi ir viena no ES galvenajām prioritātēm veselības aizsardzības jomā. Ko dara ES vēža apkarošanai un attīstības novēršanai?

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem