Aktualitātes 

Izlase 

       

Sabiedrība 
 

Parlaments ir gatavs uzsākt sarunas par priekšlikumu, kura mērķis ir nodrošināt minimālo darba algu, kas nodrošina pienācīgus dzīves apstākļus Eiropas Savienībā. Uzzini vairāk.

       

Pasaule 
 

ES risina sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, bet to pieņemšana ir atkarīga no Eiropas Parlamenta. Aicinām iepazīties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Kopīgot šo lapu Twitter

💡Izstrādāt Eiropas līmeņa izglītības programmu IT jomā 💡Ieviest vienotu IT eksāmenu 💡Iesaistīt jauniešus digitālo… https://t.co/W4sxQNzAA2

Jaunākie paziņojumi presei 

Jaunākie videomateriāli 

       
(Video ilgums:)  
       
(Video ilgums:)  

 
       
(Video ilgums:)  

Skatīt arī: 

       
Prioritāte 

Prioritāte 
Mākslīgais intelekts un dati 

Sabiedrība 
 

Mākslīgais intelekts un dati ir ļoti svarīgi ES digitālajai nākotnei. Uzzini, kā EP deputāti vēlas veicināt izaugsmi, vienlaikus nodrošinot drošību un cilvēktiesību ievērošanu.

       

Sabiedrība 
 

ES lauksaimniecības politikas reformu kavēšanās neietekmēs lauksaimnieku ienākumus. Parlaments 2020. gada decembrī apstiprināja priekšlikumu, kas nodrošinās vienmērīgu pāreju.

       
Prioritāte 

Prioritāte 
ES rīcība koronavīrusa apkarošanā 

Sabiedrība 
 

Aicinām iepazīties ar jaunākajām ziņām par ES koordinētām darbībām un Eiropas Parlamenta rīcību koronavīrusa uzliesmojuma apkarošanai un Covid-19 radīto seku novēršanai.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem