Aktualitātes 

Featured 

Skatīt arī: 

Foto: Migrantu pieplūdums un ārējo robežu drošība ir problēmuzdevums Eiropai.        

Šengena jeb zona, kurā var ceļot bez vīzas un kontroles uz iekšējām robežām, ir viens no taustāmākajiem ES integrācijas sasniegumiem. Aicinām ieskatīties ceļvedī par Šengenas zonas darbību.

Foto: ES mērķis ir panākt Eiropas izglītības telpas izveidi, lai nodrošinātu iespēju visiem jauniešiem iegūt labu izglītību un apmācību, kā arī atrast darbu visā Eiropā.        

Sabiedrība 
 

Jauniešu bezdarba problēma joprojām ir aktuāla Eiropā un atrodas ES politiķu dienaskārtības priekšgalā. Kādi ES līmeņa pasākumi tiek īstenoti jauniešu bezdarba mazināšanai?

Foto: Katru gadu praksei Eiropas Parlamentā piesakās 21 000 cilvēku, no kuriem tiek izraudzīti 900 cilvēku. Pasteidzies un piesakies!        

Vienmēr gribēji redzēt, kā notiek ikdienas darbs starptautiskā, daudzvalodīgā institūcijā tādā, kā Eiropas Parlaments? Piesakies praksei un gūsti pieredzi ES lēmumu pieņemšanas epicentrā!

Globalizācija: ko ES dara, lai tā nestu labumu.  ©AP Images/Eiropas Savienība-EP.        

Ekonomika 
 

Lielāks eksports, vairāk darbavietu un jaunas iespējas MVU. Labumu no globalizācijas Eiropas Savienībā gūst gan pilsoņi, gan ekonomika. Svarīgākais par ieguvumiem - mūsu rakstā.

Foto:Darba ņēmēju tiesības Eiropas Savienībā ©AP Images/European Union-EP.        

ES strādā pie tā, lai nodrošinātu labākus darba apstākļus un uzlabotu darba ņēmēju tiesības visā Eiropā, sākot no darba laika un bērna kopšanas atvaļinājuma līdz darba ņēmēju drošībai.

Video: ES pilsoņi jau sākuši balsot  Eiropas vēlēšanās.        

ES lietas 
 

Izvēlies savus pārstāvjus, kuri nākamos piecus gadus strādās Eiropas Parlamentā un aizstāvēs Tavas intereses. Nepaliec malā – ej un balso.

Video: Spēkā stājas jaunie noteikumi, kas nosaka cenu griestus pārrobežu zvaniem ES iekšienē.        

Ekonomika 
 

15. maijā spēkā stājas jaunie noteikumi, kas nosaka cenu griestus pārrobežu zvaniem ES iekšienē: zvani nedrīkst būt dārgāki par 19 eiro centiem minūtē, SMS īsziņas - par 6 eiro centiem.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem