Ekonomika 

Produkti šajā kategorijā 

       

Ekonomika 
 

Taisnīga nodokļu politika ir Eiropas Parlamenta prioritāte. Uzziniet, kā tas vēlas risināt tādus jautājumus kā izvairīšanās no nodokļu maksāšanas, krāpšana nodokļu jomā u. c.

       

Komunikācijas, lauksaimniecība, dabas katastrofu uzraudzība vai dzīvību glābšana jūrā, - neviena no šīm aktivitātēm nebūtu iespējama bez funkcionējošām kosmosa tehnoloģijām.

       

Ekonomika 
 

672,5 miljardu EUR vērtais Atveseļošanas un noturības mehānisms ir galvenais ES Covid-19 atveseļošanas plāna instruments, ar ko, reaģējot uz krīzi, tiks atbalstītas reformas.

       

EP jaunā Nodokļu jautājumu komiteja kļūs par centrālo vietu debatēm, kas Eiropā noritēs par nodokļu jautājumiem, sola komitejas jaunievēlētais priekšsēdētājs Paul Tang (S&D, Nīderlande).

       

Ekonomika 
 

Kā tiek finansēta ES un kur tiek ieguldīti līdzekļi? Lasiet tālāk, lai izprastu, kas ir ES daudzgadu budžets un kā tiek pieņemti lēmumi par budžetu.

       

Ekonomika 
 

EP deputāti aicina ieviest jaunus pasākumus, lai veicinātu labošanas un atkalizmantošanas kultūru un atbalstītu lietotu preču tirdzniecību un vietējos remontētājus.

       

Ekonomika 
 

Platformu ekonomika rada ne tikai ieguvumus, bet arī riskus. Lasiet par to, kādus jautājumus ES vēlas atrisināt ar jauniem noteikumiem un kādi ir EP deputātu ierosinātie risinājumi.