Es esmu Eiropa: piedalies EP Instagram fotokonkursā 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Mihaela Noroc @the.atlas.of.beauty - www.instagram.com/the.atlas.of.beauty/ (Rumānija).  

Piedalies EP Instagram fotokonkursā “Es esmu Eiropa’’ un laimē braucienu uz Eiropas Parlamenta “Atvērto durvju dienu” pasākumu Briselē.

4 mēnešus pirms Eiropas vēlēšanām Tev ir iespēja pierādīt, ka Eiropa esi Tu un es. Mēs visi kopā lemsim par to, kādā Eiropā dzīvosim turpmākos 5 gadus. Fotogrāfē ‘’Eiropas sejas’’, dalies ar fotogrāfijām savā “Instagram” kontā un laimē iespēju piedalīties Eiropas Parlamenta “Atvērto durvju dienās” 4. maijā Briselē.


Noteikumi

Tev:

  • jādzīvo ES;
  • jābūt vismaz 18 gadus vecam;
  • jābūt reģistrētam Eiropas vēlēšanu platformā www.šoreizesbalsošu.eu;
  • Tev pieder publicēto fotogrāfiju autortiesības;
  • pārliecinies, ka Tev nav slēgts “Instagram” konts;
  • uzvaras gadījumā jābūt gatavam doties uz Briseli 2019. gada 4. maijā.

Kā piedalīties


  • Dalies ar mums savās fotogrāfijās, kurās redzams Tu pats, viens vai vairāki cilvēki, Tavi draugi vai kāds Tev ļoti īpašs cilvēks - Tev ir brīvas izvēles iespēja. Neizmirsti saviem publicētajiem attēliem pievienot savu stāstu.
  • Fotogrāfijas publicē savā “Instagram” profilā izmantojot mirkļbirku #iameurope un neaizmirsti atzīmēt jeb ietagot @europeanparliament savās fotogrāfijās.
  • Pieteikšanās termiņš ir 2019. gada 1. aprīlis plkst. 12:00 pēc Centrāleiropas laika ( 13:00 pēc Latvijas laika).

Balva

Seši veiksmīgie uzvarētāji, piecus no kuriem izvelēsimies mēs un vienu – mūsu sekotāji, tiks aicināti uz Briseli, lai piedalītos Eiropas Parlamenta “Atvērto durvju dienu'' pasākumā.

Konkursa laikā Eiropas Parlamenta Instagram kontā tiks ievietotas labākās no esošām fotogrāfijām. Ņemot vērā, kura no šīm fotogrāfijām iegūs visvairāk sekotāju “patīk” jeb ‘’Like’’, tiks izvēlēts viens uzvarētājs.

6 uzvarētāju darbi, kopā ar citu konkursa dalībnieku labākajām fotogrāfijām, tiks izstādīti Eiropas Parlamentā Briselē 4. maijā, uz kurieni tiks ielūgti arī konkursa uzvarētāji.


Meklē iedvesmu?

Iedvesmai skaties rumāņu izcelsmes fotogrāfa Mihaela Noroc (@the.atlas.of.beauty) galeriju, kurā apkopoti portreti un stāsti par sievietēm no visas pasaules, vai arī aplūko mūsu galeriju.


Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Gerard Moral @gerard_moral - www.instagram.com/gerard_moral/ (Spānija).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Señor Zeta️️ @sr_zeta - www.instagram.com/sr_zeta/ (Spānija).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Antonis Engrafou @antonisengrafoudp - www.instagram.com/antonisengrafoudp/ (Kipras Republika).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Lavinia Cernau @lavinia_cernau- www.instagram.com/lavinia_cernau/ (Rumānija).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Gabrielle Malewski @gabrielle_malewski- www.instagram.com/gabrielle_malewski/ (Francija).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Pau Clavero @hiclavero-www.instagram.com/hiclavero/ (Spānija).  
Īpašs paldies par ieguldīto darbu un dalību Clàudia Pons Bayén @claudiaponsbayen-www.instagram.com/claudiaponsbayen/ (Spānija).