Komisāru darba intervijas 10. oktobrī: Silvijas Gulāras atkārtota uzklausīšana 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Ceturtdien plānotā Komisāra amata kandidāta ‘’darba intervija’’: Silvija Gulāra (Francija).  

Silvija Gulāra (Francija), kura izvirzīta komisāra amatam ar atbildības jomu “Iekšējais tirgus’’, uzaicināta uz papildu uzklausīšanu 10. oktobrī pulksten 9:30 (pēc Centrāleiropas laika).

Atkārtotas uzklausīšanas rīkošanu apstiprināja EP priekšsēdētāju konference, kuru veido EP priekšsēdētājs un politisko grupu vadītāji.

Pēc Silvijas Gulāras 2.oktobra uzklausīšanas rezultātiem, Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības (IMCO) un Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas (ITRE) komiteju deputāti nolēma rakstiski uzdot viņai papildu jautājumus un pieprasīja atkārtotu uzklausīšanu. Papildu uzklausīšana notiks ceturtdien, 10. oktobrī pulksten 9:30 (pēc Centrāleiropas laika), un ilgs pusotru stundu.

Lai Urzulas fon der Leienas sastādītā jaunā Eiropas Komisija varētu sākt pildīt piecu gadu pilnvaru termiņu, Eiropas Parlamentam jāapstiprina Komisijas sastāvs. Vispirms Parlamenta komitejas novērtē katra kandidāta kompetences un sniedz atzinumu par kandidāta atbilstību paredzamajam amatam un darbības jomai.


Aicinām iepazīties ar tematisko sadaļu, lai uzzinātu, kā Parlamentā tiek rīkotas publiskās uzklausīšanas.


Ceturtdien 10. oktobrī notiks komisāra amata kandidātu uzklausīšanas: