Jaunieši veido Eiropas nākotni: reģistrējies EYE 2020! 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Nepalaid garām iespēju un piedalies Eiropas Jaunatnes dienās Strasbūrā!  

Piedalies Eiropas Jaunatnes dienu pasākumā EYE 2020 Strasbūrā un kopā ar citiem jaunajiem eiropiešiem palīdzi veidot Eiropas nākotni!

Vai esi jaunietis, kuru interesē klimata un vides jautājumi, iespējas jauniešiem un Eiropas nākotne? Nevajag nemaz meklēt tālāk!

Reizi divos gados tūkstošiem jauno eiropiešu pulcējas Strasbūrā Eiropas Jaunatnes dienu (EYE) ietvaros, lai dalītos savā redzējumā par Eiropas nākotni. EYE jauniešiem tiek dota iespēja paust savu viedokli, stiprinot Eiropas demokrātiju. Tiek lēsts, ka pasākumā piedalīsies aptuveni 9000 eiropiešu vecumā no 16 līdz 30 gadiem. Jaunieši ir aicināti pulcēties kopā, lai klātienē dalītos savās idejās par Eiropas nākotni un apspriestu tās ar EP deputātiem un citiem Eiropas lēmumu pieņēmējiem.

Šogad Jaunatnes dienu ietvaros jaunieši pulcēsies ceturto reizi. Ceturtais jauniešu pasākums EYE 2020 notiks 2020. gada 29. un 30. maijā Strasbūrā. Foruma tēma “Nākotne ir tagad”, tā darba programmā ietverti tādi jautājumi kā klimats, migrācija un ‘’Brexit’’, kā arī izglītība, tehnoloģijas un veselība. Šīgada programmas ietvaros paredzēti arī jauni formāti, piemēram, sporta aktivitātes un īpašs pasākums jaunajiem žurnālistiem.

EYE 2020 laikā paustās idejas tiks apkopotas ziņojumā, kuru pēc tam izplatīs visiem EP deputātiem. Labākās idejas tiks prezentētas un apspriestas parlamentārajās komitejās “Jauniešu uzklausīšanu” sesiju laikā 2020. gada rudenī.

Reģistrācija

Reģistrācija dalībai EYE 2020 atvērta no 2020. gada 10. janvāra līdz 29. februārim. Viss, kas Tev ir jādara, jāizveido vismaz desmit cilvēku grupa un tiešsaistē jāaizpilda pieteikuma veidlapa.

Pasākumā drīkst piedalīties ikviens eiropietis no 16 līdz 30 gadu vecumam. Dalība EYE 2020 ir bezmaksas, bet dalībniekiem pašiem jāsedz transporta, viesnīcas un ēdināšanas izdevumi.

Eiropas Parlamenta Instagram fotokonkurss

Piedalies mūsu Instagram fotokonkursā un laimē ielūgumu piedalīties EYE 2020 pasākumā!

Dalies ar fotogrāfiju, pievieno ierakstu Nākotne ir tagad, atzīmē @europeanparliament, @ep_eye un izmanto tēmturi #eye2020.

Pastāsti mums par tēmām, kas Tev rūp un interesē, un kādus jautājumus, Tavuprāt, ES būtu jārisina tuvākajā laikā. Iedvesmojies interesantām idejām!

Katru nedēļu EP savā kontā dalīsies ar pretendentu fotogrāfijām. Mēs izvēlēsimies četrus uzvarētājus. Par piekto uzvarētāju kļūs tas, kuru fotogrāfija saņems visvairāk atzīmju ‘’Like’’ EP kontā. Visi pieci uzvarētāji tiks uzaicināti uz EYE 2020 pasākumu Strasbūrā.


Konkurss norisinās no 2020. gada 10. janvāra līdz 2. martam. Plašāku informāciju par konkursa noteikumiem lasi Eiropas Parlamenta un EYE Instagram lapā.