ES rīcība koronavīrusa apkarošanā 
Novērst Covid-19 uzliesmojumu 

Sabiedrība  Atjaunināts: 
 
Izveidots:   

Aicinām iepazīties ar jaunākajām ziņām par ES koordinētām darbībām un Eiropas Parlamenta rīcību koronavīrusa uzliesmojuma apkarošanai un Covid-19 radīto seku novēršanai.

Kopīgot šo lapu: 

Raksti 

       

Aicinām iepazīties ar hronoloģisku pārskatu par to, kā ES 2022. gadā turpinājusi cīnīties pret koronavīrusa pandēmijas ietekmi.

       
Paziņojumi presei 

Paziņojumi presei 

EP deputāti trešdienas balsojumā atbalstīja grozījumus pašu resursu sistēmā: šis lēmums ļaus ES aizņemties atveseļošanas plāna finansēšanai vajadzīgos 750 miljardus eiro

       

Kāpēc trūkst zāļu, kāda ir bijusi koronavīrusa krīzes ietekme uz medikamentu piegādi un kā Eiropas Parlaments vēlas uzlabot situāciju? Par to mūsu rakstā!

       

672,5 miljardu EUR vērtais Atveseļošanas un noturības mehānisms ir galvenais ES Covid-19 atveseļošanas plāna instruments, ar ko, reaģējot uz krīzi, tiks atbalstītas reformas.

ES pasākumi koronavīrusa pandēmijas apkarošanai  

Pasaules Veselības organizācija 

Sekot likumdošanas procedūrai 

EP priekšsēdētāja tīmekļa vietne 

Papildu informācija 

Videomateriāli 

Raksti 

Videomateriāli 

Raksti 

       

Tūrisms ir viena no ekonomikas jomām, kuru Covid-19 uzliesmojums ir skāris vissmagāk. Kā ES aizsargā nozares uzņēmumus, darba ņēmējus un pasažierus?

Aktuālākā informācijia par Covid-19 izplatību Latvijā 

Papildu informācija 

Paziņojumi presei (2020. gada aprīlis - jūnijs) 

Videomateriāli 

       
(Video ilgums:) 

Raksti 

       

Līdz ar Covid-19 vīrusa uzliesmojumu ir pieaudzis kibernoziegumu skaits, jo ļaundari mēģina izmantot radušos situāciju un cilvēku satraukumu par to. Zemāk apkopoti padomi, kā sevi pasargāt.

       

Lidojums atcelts Covid-19 dēļ? Nevēlies vai neļauj ceļot? Esi informēts par savām pasažiera tiesībām ES ārkārtējās situācijas laikā.

Videomateriāli 

Raksti 

Videomateriāli 

       
(Video ilgums:)