Globalizācija: izvērtējot ieguvumus un iespējas 
Maksimāli efektīvi izmantot starptautisko tirdzniecību ES kopīgajās interesēs? 

Ekonomika  Atjaunināts: 
 
Izveidots:   

Globalizācijas process piedāvā daudz iespēju, vienlaikus rada arī izaicinājumus. Uzziniet, kā ES cenšas palielināt ieguvumus no globalizācijas, vienlaikus mazinot negatīvo faktoru ietekmi.

Kopīgot šo lapu: 

Raksti 

       

ES risina sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, bet to pieņemšana ir atkarīga no Eiropas Parlamenta. Aicinām iepazīties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.

Raksti 

       

ES ārējās tirdzniecības rādītāji apskatāmi mūsu infografikās: eksports, imports, darba vietu skaits ES un iespējas, ko radīja ES tirdzniecība ar trešajām valstīm.

       

Tirdzniecības konflikti ir nevēlami, jo tie negatīvi ietekmē visu iesaistīto pušu uzņēmējdarbību. Taču dažkārt, piemēram veselības apdraudējumu un negodīgas konkurences gadījumos, valstis piemēro tirdzniecības ierobežojumus. Pēc pagājušā gada konflikta ar Ķīnu par saules paneļiem, Starptautiskās tirdzniecības komiteja 21. janvārī debatēs par aizsardzības pasākumiem pret importu par dempinga cenām un subsidētu importu . Lasiet vairāk par tirdzniecības konfliktiem, kuros bijusi iesaistīta ES.

       

Produkti par dempinga cenām apdraud Eiropas uzņēmumus un kaitē darba ņēmējiem. Bet vai jūs zināt, kas ir dempings? Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pārskatu par dempingu.