Kopīgot šo lapu: 

Raksti 

Airport Check-In Counters With Passengers        
Paziņojumi presei 

Paziņojumi presei 

Ceturtdien Eiropas Parlaments apstiprināja jauno direktīvu, kas regulēs Pasažieru Datu reģistra (PDR) datu izmantošanu Eiropas Savienībā – novēršanas, noteikšanas, izmeklēšanas un terorisma un citu nopietnu noziegumu izmeklēšanas vajadzībām. Jaunie noteikumi prasīs lidsabiedrībām nodot dalībvalstu iestādēm pasažieru datus par visiem lidojumiem starp ES un trešām valstīm.

EU passenger rights ©BELGA/EASYFOTOSTOCK        

Ceļot svētku laikā ne vienmēr ir vienkārši – pilnas lidmašīnas, paaugstinātas biļešu cenas un laika apstākļi var apdraudēt jūsu brīvdienas. Taču lidojuma aizkavēšanās vai atcelšanas gadījumā, ir derīgi zināt savas tiesības. Jau pastāv tiesību akti, kas aizsargā pasažieru tiesības, taču EP deputāti vēlas tos uzlabot. Otrdien EP Transporta komiteja atbalstīja pasažieru tiesību stiprināšanu. Piedāvājam ieskatu pašreizējos noteikumos un EP deputātu piedāvātajos uzlabojumos.

Pasažieru tiesības, lidosta        

Katru gadu miljoni Eiropas iedzīvotāju ceļo ES ietvaros vai ārpus ES. Viņi izmanto lidmašīnas, autobusus un kuģus.

Raksti 

The flight board at Louis Armstrong International Airport show all flights cancelled        
Paziņojumi presei 

Paziņojumi presei 

"Iestrēgušiem" lidmašīnu pasažieriem vai pasažieriem, kuru lidojumi kavējas vai ir atcelti, turpmāk būs daudz vieglāk saņemt kompensācijas, savukārt lidsabiedrībām būs skaidrāki noteikumi par to, kā apstrādāt pasažieru sūdzības, saskaņā ar tiesību aktiem, ko Parlaments pirmajā lasījumā atbalstīja trešdien.