Pasaule 

Produkti šajā kategorijā 

Fotoattēls: Teherāna, Irāna.  ©Shutterstock.com/Vanchai Tan        

Pēc nesenajiem konflikta saasinājumiem Irānā EP deputāti diskutēja par situāciju reģionā. Kāds ir pašreizējā stāvokļa iemesls un kāda ir ES loma konflikta mazināšanā?

Video: ES un Turcija: izkļūšana no strupceļa.        

Bažas par pamattiesību ievērošanu un militāro darbību Sīrijā liek pārskatīt ES un Turcijas attiecības. Kāds ir sadarbības esošais statuss? Kāda ir Parlamenta nostāja un ko ierosina deputāti?

Foto: 20. novembrī Eiropas Parlaments organizēs augsta līmeņa konferenci, lai atzīmētu ANO Konvencijas par Bērna tiesībām 30. gadadienu © European Union 2019 -EP.        

Pasaule 
 

20. novembrī Eiropas Parlaments organizē augsta līmeņa konferenci, lai atzīmētu Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par Bērna tiesībām 30. gadadienu.

banner_refugee day        

Pēdējo gadu migrantu un patvēruma meklētāju pieplūdums Eiropā parādīja, ka ir nepieciešama efektīva un taisnīga Eiropas patvēruma politika. Ieskats uzlabotājā sistēmā mūsu infografikā.

Infographic on death penalty        

Eiropas Parlaments stingri iestājas pret nāvessoda piemērošanu jebkādos apstākļos un cīnās par nāvessoda pilnīgu atcelšanu visā pasaulē. Vairāk par nāvessodu pasaulē - infografikās.

Infografika: ES Tirdzniecības līgumi.        

Pasaule 
 

ES notiek sarunas par dažādiem tirdzniecības darījumiem visā pasaulē, kurus ir jāapstiprina Eiropas Parlamentam. Iepazīsties ar mūsu pārskatu par notiekošajām sarunām.