Nagłówki 

Nagłówki 

       

Sprawy UE 
 

Znamy nominacje do Nagrody im. Sacharowa za wolność myśli 2023 – nagrody Parlamentu Europejskiego w dziedzinie praw człowieka.

Najnowsze materiały wideo 

       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  

Zobacz również: 

       

Społeczeństwo 
 

UE chce osiągnąć neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 r., a emisje z samolotów i statków rosną. Przeczytaj o działaniach UE dla ich zmniejszenia.

       

Aby pomóc UE osiągnąć ambitne cele redukcji emisji w walce ze zmianą klimatu, Parlament pracuje nad przyspieszeniem rozwoju bardziej ekologicznych alternatyw, takich jak energia odnawialna.

       

Bezpieczeństwo 
 

Chociaż europejska armia nie istnieje, a obronność to wyłączna odpowiedzialność państw członkowskich, w ciągu ostatnich lat UE zrobiła wiele dla zacieśnienia współpracy w tej dziedzinie.

       

Społeczeństwo 
 

Energetyka jest największym źródłem emisji gazów cieplarnianych w UE. Dowiedz się, jak UE chce zwiększyć wykorzystanie energii odnawialnej i uniezależnić ten sektor od węgla.

       

Sprawy UE 
 

Zapoznaj się z oficjalnymi dokumentami związanymi z oceną Iliany Iwanowej jako kandydatki na stanowisko komisarz ds. innowacji, badań, kultury, edukacji i młodzieży.

Powiadomienie mailem 

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię tematach