Nagłówki 

Featured 

       

Społeczeństwo 
 

Parlament Europejski po raz kolejny przyłącza się do kampanii ONZ „Orange the World” wzywającej do walki z przemocą wobec kobiet.

       

Gospodarka 
 

Posłowie wzywają do podjęcia środków dążących do promowania naprawy i ponownego użycia produktów oraz wspierania przedsiębiorstw oferujących towary używane i lokalnych zakładów naprawczych.

Udostępnij tę stronę Twitter

Oświadczenie Konferencjii Przewodniczących Parlamentu Europejskiego ws. wieloletniego budżetu UE i praworządności ⤵️ https://t.co/wNxizvUtkx

Najnowsze materiały wideo 

 
       

Zobacz również: 

Pracownicy w dużej fabryce
©Photocreo Bednarek/AdobeStock        

Gospodarka 
 

UE przygotowuje ogromne inwestycje, aby wesprzeć obywateli i przedsiębiorstwa, ponieważ Europa walczy z głęboką recesją gospodarczą przez wybuch koronawirusa

Długotrwały budżet UE pomaga milionom studentów, tysiącom naukowców, miast, przedsiębiorstw, regionów i organizacji        

Gospodarka 
 

W jaki sposób finansowana jest Unia Europejska i w co inwestuje pieniądze? Dowiedz się więcej o wieloletnim budżecie UE i o tym, jak jest przygotowywany.

Wideo o nowych przepisach UE dotyczących roszczeń zbiorowych        

Społeczeństwo 
 

Nowe przepisy dotyczące zbiorowego dochodzenia roszczeń umożliwią konsumentom z UE połączenie sił w walce z krajowymi i transgranicznymi przypadkami „szkody zbiorowej”.

cover picture for Covid19 timeline of EU actions        

Społeczeństwo 
 

UE podejmuje wiele działań w walce z pandemią koronawirusa i jej skutkami. Przedstawiamy je na naszej podzielonej tematycznie osi czasu.

Banner Health TST ©Sewcream/AdobeStock        
Priorytet 

Priorytet 
Polityka zdrowotna UE 

Społeczeństwo 
 

Polityka zdrowotna UE ma na celu wspieranie zdrowia, ochronę przed zagrożeniami dla zdrowia i harmonizację strategii między państwami członkowskimi.

Powiadomienie mailem 

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię tematach