Parlament Europejski na Snapchacie 

 
 

Udostępnij tę stronę: 

PE na Snapchacie  

Snapchat powstał w 2011 i jest dziś najszybciej rozwijającą się platformą społecznościową. Ze Snapchata każdego dnia korzysta ponad 100 mln użytkowników. Co trzeci użytkownik Snapchata jest z Europy. Parlament Europejski jest obecny na Snapchacie od maja 2015 – to kolejne miejsce do tego, by śledzić to, co dzieje się w Brukseli i Strasburgu.

Filmy i zdjęcia z którkimi opisami, emotikonami i flitrami to znaki rozpoznawcze Snapchata. Większość użytkowników nie ma jeszcze 30 lat, co sprawia, że Snapchat jest „najmłodszą” platformą społecznościową. To okazja, by dotrzeć do młodych z informacją o tym, co robi Parlament Europejski.

snapcode1  

Na Snapchacie publikujemy zdjęcia i 10-sekundowe filmy. Staramy się, by użytkownicy mogli zajrzeć za kulisy tego, co dzieje się w Parlamencie Europejskim.

Na Snapchacie może możecie z nami porozmawiać - każdego dnia dostajemy dziesiątki zdjęć, filmów i pytań związanych z pracą Parlamentu.


W grudniu liczba naszych śledzących przekroczyła 6000. Jeśli chcesz być na bieżąco na Snapchacie, dodaj nas “europarl” albo zeskanuj obrazek.