Press Room 

Filtr 

Sesja plenarna  
 

The new legislative proposals for a circular economy tabled by the European Commission and presented to MEPs by Commission Vice-Presidents Frans Timmermans and Jyrki Katainen, along with an action plan, were cautiously welcomed by MEPs on Wednesday. But they argued that on waste recycling, reducing food waste and landfill, the proposals aim too low.

Sesja plenarna  
 

Decyzja Komisji Europejskiej o rozpoczęciu dialogu z władzami polskimi na temat praworządności i niezależności mediów w Polsce była we wtorek przedmiotem dyskusji na posiedzeniu plenarnym. W debacie uczestniczyła premier Beata Szydło. Niektórzy przedstawiciele klubów politycznych skrytykowali jej rząd za lekceważenie zasad demokratycznych, inni z kolei zgodzili się z opinią premier Szydło, że praworządność nie jest w Polsce zagrożona.

Informacje dodatkowe 

Program tygodnia:Nadchodzące wydarzenia 

marca 2021 
Wybierz datę  
 1.  
  Komisje parlamentarne  
  Brussels, Jòzsef Antall, 6Q-2 
 2.  
  Komisje parlamentarne  
  Brussels, Paul-Henri Spaak, 1A-002 
 3. Terminarz przewodniczącego  

Subskrypcyjny serwis informacyjny

Wybierz, co chcesz od nas dostawać

       
 

Akredytacja mediów 

Dziennikarze, fotoreporterzy oraz ekipy radiowe i telewizyjne potrzebują akredytacji prasowej lub/i specjalnego zezwolenia na filmowanie, aby pracować w budynkach Parlamentu Europejskiego.

FAQ 

Jak pracują posłowie, ile zarabiają i jakie ponoszą wydatki? Odpowiedzi na te i inne często zadawane pytania dotyczące metod pracy Parlamentu i kosztów jego funkcjonowania znajdują się w sekcji FAQ.

Skontaktuj się z nami 

Dział Prasowy Parlamentu Europejskiego obejmuje zespół rzeczników prasowych, których zadaniem jest pomaganie dziennikarzom i dostarczanie im informacji na temat pracy oraz decyzji podejmowanych w komisjach i na posiedzeniu plenarnym Parlamentu.