Aktuality 

zobrazený 

       

Hospodárstvo 
 

Pozrite si našu infografiku o tom, koľko investuje EÚ do vesmírnych technológií a kde všade sa tieto technológie využívajú v každodennom živote.

Zdieľať stránku na Twitter

Poslanci sa tento týždeň rozprávali so zástupcami farmaceutických firiem a vyzvali ich, aby dodržali zmluvné podmie… https://t.co/sWrOW8xJ6H

Najnovšie videá 

 
       

Pozri aj: 

       

Spoločnosť 
 

EÚ prijíma množstvo opatrení proti pandémii koronavírusu a jej hospodárskym a sociálnym dopadom. V našej časovej osi prinášame ich prehľad.

       

Spoločnosť 
 

Cestovný ruch je jedným z odvetví, ktoré počas pandémie koronavírusu, utrpeli najviac. Čo robí EÚ na pomoc firmám, ktoré tu pôsobia, ich zamestnancom a ako chráni cestujúcich?

       

Spoločnosť 
 

Zrušili vám kvôli koronavírusu let? Neželáte si už cestovať, alebo vám to zakázal zamestnávateľ? Prečítajte si, aké máte počas tejto mimoriadnej situácie práva ako cestujúci.

       

Záležitosti EÚ 
 

Doterajšia filmová cena LUX Európskeho parlamentu prešla viacerými zmenami. Teraz sa vďaka nej bude môcť k širšiemu publiku dostať ešte viac európskych filmov.

       

Prečítajte si, aké ciele si EÚ stanovila vo svojom akčnom pláne pre obehové hospodárstvo a aké dodatočné kroky na redukciu odpadu a udržateľnosť navrhujú poslanci Európskeho parlamentu.

       

Záležitosti EÚ 
 

Poslanci sa budú počas plenárneho zasadnutia zaoberať stratégiou očkovania proti COVID-19, novým fondom na hospodársku obnovu po koronakríze a najnovším vývojom v Rusku a Mjanmarsku.

Oznámenie o správe 

Zaregistrujte sa, aby ste dostávali aktuálne správy o vašich obľúbených témach