Aktuality 

zobrazený 

       

Boj za práva žien prešiel už dlhou cestou, no stále z neho nesmieme poľavovať. Pandémia ohrozuje ťažko vydobyté postavenie žien v našej spoločnosti. Pozrite si video s hlavnými míľnikmi.

       

Cena európskeho občana je každoročne udeľovaná iniciatívam, ktoré prispievajú k európskej spolupráci a podporujú spoločné hodnoty. Prihlásiť sa alebo nominovať niekoho môžete do 15. apríla.

       

Hospodárstvo 
 

Pozrite si našu infografiku o tom, koľko investuje EÚ do vesmírnych technológií a kde všade sa tieto technológie využívajú v každodennom živote.

Zdieľať stránku na Twitter

Vyhlasujeme ďalší ročník súťaže o Cenu európskeho občana. Minulý rok ju zo Slovenska získala Olympiáda ľudských prá… https://t.co/995vwZ8jQ2

Najnovšie videá 

       

 
       

Pozri aj: 

       

Spoločnosť 
 

EÚ prijíma množstvo opatrení proti pandémii koronavírusu a jej hospodárskym a sociálnym dopadom. V našej časovej osi prinášame ich prehľad.

       

Spoločnosť 
 

Cestovný ruch je jedným z odvetví, ktoré počas pandémie koronavírusu, utrpeli najviac. Čo robí EÚ na pomoc firmám, ktoré tu pôsobia, ich zamestnancom a ako chráni cestujúcich?

       

Spoločnosť 
 

Zrušili vám kvôli koronavírusu let? Neželáte si už cestovať, alebo vám to zakázal zamestnávateľ? Prečítajte si, aké máte počas tejto mimoriadnej situácie práva ako cestujúci.

       

Záležitosti EÚ 
 

Doterajšia filmová cena LUX Európskeho parlamentu prešla viacerými zmenami. Teraz sa vďaka nej bude môcť k širšiemu publiku dostať ešte viac európskych filmov.

Oznámenie o správe 

Zaregistrujte sa, aby ste dostávali aktuálne správy o vašich obľúbených témach