Aktuality 

zobrazený 

       

Spoločnosť 
 

Prečítajte si, aké benefity prináša energia z vodíka a ako ho chce EÚ využiť pri prechode na ekologické hospodárstvo.

       

Spoločnosť 
 

Prečítajte si, čo robí EÚ na posilnenie ochrany spotrebiteľov a ako sa snaží adaptovať existujúce pravidlá na nové výzvy, akými sú napríklad digitalizácia alebo ekologizácia.

       

Záležitosti EÚ 
 

Prečítajte si, kde si môžete zadarmo pozrieť tri filmy, ktoré sa dostali o užšieho výberu na Európsku filmovú cenu publika LUX a kde môžete o nich hlasovať.

       

Záležitosti EÚ 
 

Európske inštitúcie organizujú pri príležitosti Dňa Európy viaceré podujatia, pri ktorých môžete nahliadnuť do zákulisia Európskej únie a dozvedieť sa, čo robí pre svojich občanov.

Zdieľať stránku na Twitter

Poslanci sa tento týždeň zaoberajú európskou stratégiou pre využívanie vodíka na výrobu energie. Viac na… https://t.co/QsPqaFIZZ6

Najnovšie videá 

       
       

Pozri aj: 

       

Zatknutie Alexeja Navaľného len podnietilo ďalšie napätie vo vzťahoch medzi EÚ a Ruskom. Prečítajte si o ďalších príčinách nezhôd aj o tom, ako situáciu vidí Európsky parlament.

       

Bezpečnosť 
 

Hoci žiadna armáda EÚ neexistuje a obrana zostáva výlučne záležitosťou členských štátov, EÚ podniká dôležité kroky na posilnenie spolupráce v tejto oblasti.

       

Spoločnosť 
 

Európsky parlament vyhlasuje novinársku cenu k ucteniu pamiatky maltskej investigatívnej novinárky Daphne Caruany Galizie, ktorá bola zavraždená v roku 2017.

Oznámenie o správe 

Zaregistrujte sa, aby ste dostávali aktuálne správy o vašich obľúbených témach