Reakcia EÚ na koronavírus  
Kroky proti šíreniu vírusu COVID-19  

Spoločnosť  Aktualizované: 
 
Vytvorené:   

Najnovšie informácie o koordinovanom postupe EÚ proti koronavírusu a krokoch Európskeho parlamentu.

Zdieľať túto stránku: 

Články 

Pandémia ochorenia COVID-19 poukázala na dlhotrvajúci problém: nedostatok niektorých liekov v EÚ. Európsky parlament navrhuje sériu opatrení na ukončenie tohto rastúceho, ale zväčša tichého problému.        

Prečo sa niektoré lieky môžu stať nedostatkovým tovarom? Čo nám ukázal koronavírus a ako chce Parlament predchádzať nedostatku liekov v budúcnosti? Odpovede v našom článku.

Články 

Videá 

Články 

Prázdne pláže, zrušené lety, tiché ulice – pandémia koronavírusu zdevastovala európsky cestovný ruch. Európsky parlament chce dosiahnuť ambicióznu podporu kontinentálneho cestovného ruchu.        

Cestovný ruch je jedným z odvetví, ktoré počas pandémie koronavírusu, utrpeli najviac. Čo robí EÚ na pomoc firmám, ktoré tu pôsobia, ich zamestnancom a ako chráni cestujúcich?

Cestovný ruch a doprava už niekoľko mesiacov trpia v dôsledku karantény, ale teraz niektorí turisti dúfajú, že si budú môcť spraviť letnú dovolenku. Parlament neustále vyzýva Komisiu, aby podporila odvetvie cestovného ruchu počas krízy spôsobenej ochorením COVID-19 prostredníctvom financovania, cieleného plánu a koordinácie EÚ.        

Po dlhých mesiacoch obmedzení je tu čas, kedy bude možné zase cestovať. Ešte predtým, než sa rozhodnete, kam vyrazíte, si prečítajte rady, ako si cestovanie užiť bez komplikácií.

Videá 

       
(Dĺžka trvania videa:) 

Články 

tabuľa so zrušenými letmi        

Zrušili vám kvôli koronavírusu let? Neželáte si už cestovať, alebo vám to zakázal zamestnávateľ? Prečítajte si, aké máte počas tejto mimoriadnej situácie práva ako cestujúci.

Videá 

       
(Dĺžka trvania videa:) 

       
(Dĺžka trvania videa:) 

       
(Dĺžka trvania videa:) 

Články 

Videá 

       
(Dĺžka trvania videa:) 

Články 

Videá