Tlačové stredisko 

Filtrovať 

AFCO 
AFET 
DEVE 
ECON 
EMPL 
ENVI 
FEMM 
IMCO 
INTA 
PECH 
REGI 
SEDE 
 

Ministers outlined the priorities of the Swedish Presidency of the Council of the EU to parliamentary committees, in a series of meetings.

ING2 
 

On Thursday afternoon, Parliament’s Committee on Foreign Interference will discuss allegations of corruption and how to improve the transparency of Parliament’s work.

Plenárne zasadnutie 
 

Thursday, 19 January

Plenárne zasadnutie 
IMCO 
 

Parlament v stredu vyzval, aby boli hráči videohier lepšie chránení pred závislosťou a inými manipulatívnymi praktikami, pričom zdôraznil potenciál tohto inovatívneho sektora.

Doplňujúce informácie 

Týždenná agenda:Budúce podujatia 

januára 2023 - februára 2023 
Vybrať deň  
 1.  
  Parlamentné výbory  
  Brussels, Jòzsef Antall, 2Q2 
 2.  
  Parlamentné výbory  
  Brussels, Altiero Spinelli, 1G-3 
 3.  
  Parlamentné výbory  
  Brussels, Jòzsef Antall, 4Q2 
 4.  
  Parlamentné výbory  
  Brussels, Altiero Spinelli, 3G-3 
       
 

Media accreditation 

Novinári, fotografi a audiovizuálne tímy musia požiadať o akreditáciu médií a/alebo osobitné povolenie na nahrávanie, aby mohli vstúpiť do priestorov Parlamentu a pracovať v nich.

Často kladené otázky 

Ako pracujú poslanci Európskeho parlamentu, koľko zarábajú, na aké príspevky majú nárok? Odpovede na tieto, ako aj ďalšie často kladené otázky nájdete práve v tejto sekcii.

Kontaktujte nás 

Tlačové oddelenie Európskeho parlamentu má tím tlačových hovorcov, ktorých prácou je pomáhať novinárom a poskytovať im informácie o práci a rozhodnutiach vo výboroch a na plenárnej schôdzi.