Tlačové stredisko 

Filtrovať 

Plenárne zasadnutie  
AFET  
 

In a resolution adopted on Thursday, Parliament welcomes Moldova’s EU membership application, saying the country is on the right track in adopting key reforms.

Plenárne zasadnutie  
 

The EU Commission and member states should impose a temporary freeze on EU accession talks with Turkey, urged a majority of political group leaders and MEPs in a debate with EU foreign policy chief Federica Mogherini and neighbourhood Commissioner Johannes Hahn on Tuesday afternoon. But the door for dialogue should remain open, unless Turkey introduces capital punishment, some added. A resolution will be put to a vote on Thursday at noon.

Doplňujúce informácie 

Týždenná agenda:Budúce podujatia 

augusta 2022 
Vybrať deň  
       
 

Media accreditation 

Novinári, fotografi a audiovizuálne tímy musia požiadať o akreditáciu médií a/alebo osobitné povolenie na nahrávanie, aby mohli vstúpiť do priestorov Parlamentu a pracovať v nich.

Často kladené otázky 

Ako pracujú poslanci Európskeho parlamentu, koľko zarábajú, na aké príspevky majú nárok? Odpovede na tieto, ako aj ďalšie často kladené otázky nájdete práve v tejto sekcii.

Kontaktujte nás 

Tlačové oddelenie Európskeho parlamentu má tím tlačových hovorcov, ktorých prácou je pomáhať novinárom a poskytovať im informácie o práci a rozhodnutiach vo výboroch a na plenárnej schôdzi.