Přijetí zvláštního opatření ve prospěch Tuniska na rok 2023
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000005/2024
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Michael Gahler
za Výbor pro zahraniční věci
Udo Bullmann
za Výbor pro rozvoj
Dohody o přidružení pro účast třetích zemí na programech Unie
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000004/2024
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Christian Ehler
za Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
Jean-Lin Lacapelle
za Výbor pro zahraniční věci
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000003/2024
Radě
článek 136 jednacího řádu
Sandro Gozi
za skupinu Renew
Pracovní podmínky učitelů v Evropské unii
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000002/2024
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Dolors Montserrat
za Petiční výbor
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000059/2023
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Niels Fuglsang (S&D), Thomas Waitz (Verts/ALE), Günther Sidl (S&D), Sarah Wiener (Verts/ALE), Emil Radev (PPE), Michaela Šojdrová (PPE), Sirpa Pietikäinen (PPE), Heidi Hautala (Verts/ALE), Annika Bruna (ID), Caroline Roose (Verts/ALE), Pascal Durand (S&D), Pierre Larrouturou (S&D), Martin Buschmann (NI), Manuela Ripa (Verts/ALE), Martin Häusling (Verts/ALE), Maria Noichl (S&D), Anna Deparnay-Grunenberg (Verts/ALE), Grace O'Sullivan (Verts/ALE), Mario Furore (NI), Rosa D'Amato (Verts/ALE), Tiziana Beghin (NI), Petras Auštrevičius (Renew), Tilly Metz (Verts/ALE), Anja Hazekamp (The Left), Sylwia Spurek (Verts/ALE), Francisco Guerreiro (Verts/ALE), Martin Hojsík (Renew), Michal Wiezik (Renew), Malin Björk (The Left), Marisa Matias (The Left), Ville Niinistö (Verts/ALE), Marianne Vind (S&D), Christel Schaldemose (S&D), Karen Melchior (Renew), Alice Kuhnke (Verts/ALE), Pär Holmgren (Verts/ALE), Marina Kaljurand (S&D), Mick Wallace (The Left), Henna Virkkunen (PPE), Róża Thun und Hohenstein (Renew)
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000058/2023
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Dragoş Pîslaru
za Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
Priority EU pro 68. zasedání Komise OSN pro postavení žen
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000057/2023
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Robert Biedroń
za Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
Priority EU pro 68. zasedání Komise OSN pro postavení žen
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000056/2023
Radě
článek 136 jednacího řádu
Robert Biedroń
za Výbor pro práva žen a rovnost pohlaví
Případ Dentsu Tracking a nedostatečná transparentnost ze strany Komise, pokud jde o tabákový průmysl
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000055/2023
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Pierre Larrouturou (S&D), René Repasi (S&D), Anne-Sophie Pelletier (The Left), Sylvie Guillaume (S&D), Frédérique Ries (Renew), Karen Melchior (Renew), Olivier Chastel (Renew), José Gusmão (The Left), Marisa Matias (The Left), Fabio Massimo Castaldo (NI), Pascal Arimont (PPE), Nikos Papandreou (S&D), Vilija Blinkevičiūtė (S&D), Matjaž Nemec (S&D), Damien Carême (Verts/ALE), Petros Kokkalis (The Left), Ivan Vilibor Sinčić (NI), Anja Hazekamp (The Left), Maria Arena (S&D), Manon Aubry (The Left), Christel Schaldemose (S&D), Birgit Sippel (S&D), Michèle Rivasi (Verts/ALE), Maria Grapini (S&D), Nora Mebarek (S&D), Estrella Durá Ferrandis (S&D), Dimitrios Papadimoulis (The Left), Rosa D'Amato (Verts/ALE), Helmut Scholz (The Left), Billy Kelleher (Renew), Francesca Donato (NI), Nicolás González Casares (S&D), Claude Gruffat (Verts/ALE), Francisco Guerreiro (Verts/ALE), Dorien Rookmaker (ECR), Bogusław Liberadzki (S&D), Romana Jerković (S&D), Domènec Ruiz Devesa (S&D)
Otázka k ústnímu zodpovězení O-000054/2023
Komisi
článek 136 jednacího řádu
Anja Hazekamp, Clare Daly, Mick Wallace, Stelios Kouloglou
za skupinu The Left
Jadwiga Wiśniewska (ECR), Malte Gallée (Verts/ALE), Martin Buschmann (NI), Sylwia Spurek (Verts/ALE), Róża Thun und Hohenstein (Renew), Pascal Durand (S&D), Francisco Guerreiro (Verts/ALE), David Cormand (Verts/ALE)
Otázky může Radě, Komisi nebo místopředsedovi Komise, vysokému představiteli Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku předkládat výbor, politická skupina nebo poslanci, kteří tvoří nejméně 5 % všech poslanců Parlamentu (36). Konference předsedů rozhodne, zda a v jakém pořadí budou otázky zařazeny do konečného návrhu pořadu jednání.
Ustanovení čl. 132 odst. 2 až 5 týkající se předkládání návrhů usnesení a hlasování o nich se použijí obdobně.