Multimédiás tartalom vitánként

2020. június 17., szerda

15:02 - 15:02

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:02:10

Felszólalás vége

15:02:20

15:02 - 15:02 Az ülésszak folytatása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:02:20

Felszólalás vége

15:02:30

15:02 - 15:02 Az ülés megnyitása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:02:30

Felszólalás vége

15:02:40

15:02 - 15:04 Az elnök nyilatkozata

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

15:02:40

Felszólalás vége

15:04:48

15:04 - 15:14 Az elnök közleménye

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

15:04:49

Felszólalás vége

15:06:22

Manon Aubry

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

15:06:22

Felszólalás vége

15:07:49

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:07:48

Felszólalás vége

15:07:57

Angel Dzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

15:07:56

Felszólalás vége

15:09:02

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

15:09:01

Felszólalás vége

15:09:27

Pierrette Herzberger-Fofana

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

15:09:27

Felszólalás vége

15:11:26

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

15:11:25

Felszólalás vége

15:12:25

Philippe Lamberts

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

15:12:23

Felszólalás vége

15:13:59

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:13:59

Felszólalás vége

15:14:10

15:14 - 15:14 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:14:10

Felszólalás vége

15:14:21

15:14 - 15:14 A Parlament tagjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:14:21

Felszólalás vége

15:14:38

15:14 - 15:14 A bizottságok és a küldöttségek tagjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:14:38

Felszólalás vége

15:14:48

15:14 - 15:15 Ülésnaptár

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

15:14:48

Felszólalás vége

15:15:24

15:15 - 15:15 Helyesbítés (az eljárási szabályzat 241. cikke)

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

15:15:24

Felszólalás vége

15:15:56

15:15 - 15:16

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

15:15:56

Felszólalás vége

15:16:24

15:16 - 15:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

15:16:24

Felszólalás vége

15:17:02

15:17 - 15:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:17:02

Felszólalás vége

15:17:24

15:17 - 15:32 Ügyrend

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:05:51

Felszólalás kezdete

15:17:24

Felszólalás vége

15:23:15

Clare Daly

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

15:23:15

Felszólalás vége

15:24:39

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:24:38

Felszólalás vége

15:24:52

Andor Deli

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

15:24:51

Felszólalás vége

15:25:54

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

15:25:53

Felszólalás vége

15:26:45

Derk Jan Eppink

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

15:26:44

Felszólalás vége

15:27:56

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:27:56

Felszólalás vége

15:28:10

Manon Aubry

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

15:28:09

Felszólalás vége

15:29:47

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:29:46

Felszólalás vége

15:30:08

Thomas Waitz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

15:30:06

Felszólalás vége

15:31:30

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:31:29

Felszólalás vége

15:31:46

Loránt Vincze

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

15:31:41

Felszólalás vége

15:32:45

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:32:44

Felszólalás vége

15:32:59

15:33 - 16:30 Rasszizmus elleni tüntetések George Floyd halálát követően

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

15:33:00

Felszólalás vége

15:33:31

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:06:47

Felszólalás kezdete

15:33:30

Felszólalás vége

15:40:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:40:16

Felszólalás vége

15:40:32

Ursula von der Leyen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:08:28

Felszólalás kezdete

15:40:28

Felszólalás vége

15:48:56

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:48:54

Felszólalás vége

15:49:15

Isabel Wiseler-Lima

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

15:49:14

Felszólalás vége

15:51:13

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

15:51:12

Felszólalás vége

15:51:18

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:31

Felszólalás kezdete

15:51:17

Felszólalás vége

15:53:48

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

15:53:47

Felszólalás vége

15:53:54

Dacian Cioloş

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:39

Felszólalás kezdete

15:53:53

Felszólalás vége

15:56:32

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:56:31

Felszólalás vége

15:56:39

Susanna Ceccardi

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

15:56:38

Felszólalás vége

15:58:05

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

15:58:04

Felszólalás vége

15:58:10

Alice Kuhnke

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:32

Felszólalás kezdete

15:58:09

Felszólalás vége

16:00:41

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:00:40

Felszólalás vége

16:00:51

Hermann Tertsch

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

16:00:50

Felszólalás vége

16:02:57

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:02:56

Felszólalás vége

16:03:03

Younous Omarjee

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:03

Felszólalás kezdete

16:03:01

Felszólalás vége

16:06:04

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:06:03

Felszólalás vége

16:06:10

Laura Ferrara

Szerep : NI

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

16:06:09

Felszólalás vége

16:07:30

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

16:07:29

Felszólalás vége

16:07:35

Esteban González Pons

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

16:07:34

Felszólalás vége

16:08:37

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:08:37

Felszólalás vége

16:08:46

Evin Incir

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

16:08:45

Felszólalás vége

16:10:19

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:10:18

Felszólalás vége

16:10:27

Samira Rafaela

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

16:10:24

Felszólalás vége

16:11:35

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:11:34

Felszólalás vége

16:11:42

Jérôme Rivière

Szerep : ID

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

16:11:41

Felszólalás vége

16:12:51

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:12:50

Felszólalás vége

16:12:57

Pierrette Herzberger-Fofana

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

16:12:56

Felszólalás vége

16:14:46

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:14:44

Felszólalás vége

16:14:54

Angel Dzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

16:14:52

Felszólalás vége

16:16:46

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

16:16:44

Felszólalás vége

16:16:50

François-Xavier Bellamy

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

16:16:49

Felszólalás vége

16:18:22

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:18:21

Felszólalás vége

16:18:30

Kati Piri

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

16:18:27

Felszólalás vége

16:19:57

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:19:56

Felszólalás vége

16:20:03

Hilde Vautmans

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

16:20:02

Felszólalás vége

16:21:35

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:21:34

Felszólalás vége

16:21:45

Nicolaus Fest

Szerep : ID

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

16:21:44

Felszólalás vége

16:22:46

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:22:45

Felszólalás vége

16:22:56

Gwendoline Delbos-Corfield

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

16:22:51

Felszólalás vége

16:24:16

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:24:15

Felszólalás vége

16:24:22

Željana Zovko

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

16:24:22

Felszólalás vége

16:26:04

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:26:03

Felszólalás vége

16:26:10

Tonino Picula

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

16:26:09

Felszólalás vége

16:27:27

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:27:26

Felszólalás vége

16:27:35

Monica Semedo

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

16:27:32

Felszólalás vége

16:28:58

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:28:58

Felszólalás vége

16:29:08

Tom Vandendriessche

Szerep : ID

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

16:29:07

Felszólalás vége

16:30:29

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:30:28

Felszólalás vége

16:30:37

16:30 - 16:31

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

16:30:37

Felszólalás vége

16:31:37

16:31 - 16:45 Rasszizmus elleni tüntetések George Floyd halálát követően

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:31:37

Felszólalás vége

16:31:50

Othmar Karas

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

16:31:49

Felszólalás vége

16:33:04

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:33:02

Felszólalás vége

16:33:09

Sylvie Guillaume

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

16:33:08

Felszólalás vége

16:34:27

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:34:25

Felszólalás vége

16:34:32

Irène Tolleret

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

16:34:30

Felszólalás vége

16:35:43

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:35:40

Felszólalás vége

16:35:52

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:08:10

Felszólalás kezdete

16:35:49

Felszólalás vége

16:43:59

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:43:58

Felszólalás vége

16:44:09

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

16:44:06

Felszólalás vége

16:45:26

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

16:45:25

Felszólalás vége

16:45:31

16:46 - 16:47

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

16:46:32

Felszólalás vége

16:47:03

16:47 - 18:40 Az Európai Tanács 2020. június 19-i ülésének előkészítése

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

16:47:03

Felszólalás vége

16:47:43

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:05:46

Felszólalás kezdete

16:47:42

Felszólalás vége

16:53:28

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

16:53:27

Felszólalás vége

16:53:42

Ursula von der Leyen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:07:46

Felszólalás kezdete

16:53:41

Felszólalás vége

17:01:27

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

17:01:26

Felszólalás vége

17:01:38

Kati Piri

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:08

Felszólalás kezdete

17:01:35

Felszólalás vége

17:05:43

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:05:42

Felszólalás vége

17:05:51

Christophe Hansen

Szerep : Előadó

Időtartam

00:03:46

Felszólalás kezdete

17:05:50

Felszólalás vége

17:09:36

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:09:35

Felszólalás vége

17:09:45

Nicolae Ştefănuță

Szerep : BUDG

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

17:09:44

Felszólalás vége

17:11:14

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:11:13

Felszólalás vége

17:11:27

Pedro Silva Pereira

Szerep : ECON

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

17:11:26

Felszólalás vége

17:12:47

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:12:47

Felszólalás vége

17:13:01

Kris Peeters

Szerep : IMCO

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

17:13:00

Felszólalás vége

17:14:26

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:14:25

Felszólalás vége

17:14:33

Johan Danielsson

Szerep : TRAN

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

17:14:32

Felszólalás vége

17:15:46

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:15:45

Felszólalás vége

17:15:53

Pascal Arimont

Szerep : REGI

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

17:15:52

Felszólalás vége

17:17:19

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:17:18

Felszólalás vége

17:17:24

François-Xavier Bellamy

Szerep : PECH

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

17:17:23

Felszólalás vége

17:18:37

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:18:36

Felszólalás vége

17:18:43

Loránt Vincze

Szerep : LIBE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

17:18:42

Felszólalás vége

17:19:53

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:19:52

Felszólalás vége

17:19:58

Danuta Maria Hübner

Szerep : AFCO

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

17:19:57

Felszólalás vége

17:21:16

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:21:15

Felszólalás vége

17:21:22

Gheorghe Falcă

Szerep : PETI

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

17:21:21

Felszólalás vége

17:22:23

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:22:22

Felszólalás vége

17:22:33

David McAllister

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

17:22:32

Felszólalás vége

17:23:51

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

17:23:51

Felszólalás vége

17:23:56

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:48

Felszólalás kezdete

17:23:56

Felszólalás vége

17:26:44

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:26:43

Felszólalás vége

17:26:56

Marco Zanni

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

17:26:55

Felszólalás vége

17:29:03

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:29:02

Felszólalás vége

17:29:11

Ska Keller

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

17:29:10

Felszólalás vége

17:31:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:31:07

Felszólalás vége

17:31:13

Derk Jan Eppink

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

17:31:11

Felszólalás vége

17:33:00

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:32:59

Felszólalás vége

17:33:05

Martin Schirdewan

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

17:33:03

Felszólalás vége

17:35:21

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:35:20

Felszólalás vége

17:35:29

Dacian Cioloş

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:04:06

Felszólalás kezdete

17:35:28

Felszólalás vége

17:39:34

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

17:38:34

Felszólalás vége

17:38:39

Tiziana Beghin

Szerep : NI

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

17:38:38

Felszólalás vége

17:39:54

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:39:53

Felszólalás vége

17:39:59

Dolors Montserrat

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

17:39:58

Felszólalás vége

17:41:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:41:07

Felszólalás vége

17:41:15

Simona Bonafè

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

17:41:14

Felszólalás vége

17:43:25

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:43:24

Felszólalás vége

17:43:31

Nathalie Loiseau

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

17:43:30

Felszólalás vége

17:45:45

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:45:44

Felszólalás vége

17:45:50

Laura Huhtasaari

Szerep : ID

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

17:45:48

Felszólalás vége

17:47:02

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:47:01

Felszólalás vége

17:47:10

Heidi Hautala

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

17:47:07

Felszólalás vége

17:48:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:48:07

Felszólalás vége

17:48:13

Zbigniew Kuźmiuk

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

17:48:12

Felszólalás vége

17:49:24

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:49:22

Felszólalás vége

17:49:32

Idoia Villanueva Ruiz

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

17:49:31

Felszólalás vége

17:50:49

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:50:48

Felszólalás vége

17:50:57

Dorien Rookmaker

Szerep : NI

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

17:50:54

Felszólalás vége

17:52:27

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:52:26

Felszólalás vége

17:52:33

Jeroen Lenaers

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

17:52:31

Felszólalás vége

17:53:46

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:53:45

Felszólalás vége

17:53:53

Bernd Lange

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

17:53:49

Felszólalás vége

17:55:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

17:55:07

Felszólalás vége

17:55:13

Jérôme Rivière

Szerep : ID

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

17:55:12

Felszólalás vége

17:56:33

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:56:32

Felszólalás vége

17:56:40

Sergey Lagodinsky

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

17:56:39

Felszólalás vége

17:58:10

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:58:08

Felszólalás vége

17:58:15

Carlo Fidanza

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

17:58:14

Felszólalás vége

17:59:17

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

17:59:16

Felszólalás vége

17:59:21

Helmut Scholz

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

17:59:20

Felszólalás vége

18:00:45

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:00:43

Felszólalás vége

18:00:49

Clara Ponsatí Obiols

Szerep : NI

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

18:00:49

Felszólalás vége

18:02:14

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:02:12

Felszólalás vége

18:02:18

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

18:02:17

Felszólalás vége

18:03:42

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:03:41

Felszólalás vége

18:03:47

Javier Moreno Sánchez

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

18:03:46

Felszólalás vége

18:05:01

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

18:05:00

Felszólalás vége

18:05:17

Jessica Stegrud

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

18:05:13

Felszólalás vége

18:06:20

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:06:18

Felszólalás vége

18:06:30

Traian Băsescu

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

18:06:33

Felszólalás vége

18:07:42

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:07:41

Felszólalás vége

18:07:48

Margarida Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

18:07:47

Felszólalás vége

18:09:02

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:09:01

Felszólalás vége

18:09:08

Tomas Tobé

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

18:09:07

Felszólalás vége

18:10:18

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:10:17

Felszólalás vége

18:10:24

Petar Vitanov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

18:10:23

Felszólalás vége

18:11:27

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:11:26

Felszólalás vége

18:11:33

Radosław Sikorski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

18:11:32

Felszólalás vége

18:12:48

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

18:12:47

Felszólalás vége

18:12:52

José Manuel García-Margallo y Marfil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

18:12:51

Felszólalás vége

18:14:22

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

18:14:21

Felszólalás vége

18:14:29

Lefteris Christoforou

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

18:14:27

Felszólalás vége

18:15:54

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:15:52

Felszólalás vége

18:16:01

Jörgen Warborn

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

18:15:59

Felszólalás vége

18:17:14

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

18:17:07

Felszólalás vége

18:17:24

Peter van Dalen

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

18:17:22

Felszólalás vége

18:18:30

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:18:28

Felszólalás vége

18:18:38

Maria Spyraki

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

18:18:37

Felszólalás vége

18:19:53

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

18:19:47

Felszólalás vége

18:20:04

Kati Piri

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

18:20:03

Felszólalás vége

18:22:04

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:22:03

Felszólalás vége

18:22:09

Christophe Hansen

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

18:22:08

Felszólalás vége

18:23:34

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:23:33

Felszólalás vége

18:23:40

Maroš Šefčovič

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:43

Felszólalás kezdete

18:23:39

Felszólalás vége

18:28:22

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

18:28:21

Felszólalás vége

18:28:26

Michel Barnier

Szerep : Head of the UK Task-Force

Időtartam

00:08:40

Felszólalás kezdete

18:28:24

Felszólalás vége

18:37:04

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

18:37:03

Felszólalás vége

18:37:19

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:03:03

Felszólalás kezdete

18:37:17

Felszólalás vége

18:40:20

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

18:40:19

Felszólalás vége

18:40:46

19:04 - 19:05

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

19:04:58

Felszólalás vége

19:05:07

19:05 - 19:05 Az ülés folytatása

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

19:05:07

Felszólalás vége

19:05:18

19:05 - 19:49 Konferencia Európa jövőjéről

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

19:05:18

Felszólalás vége

19:05:35

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:04:28

Felszólalás kezdete

19:05:35

Felszólalás vége

19:10:03

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

19:10:02

Felszólalás vége

19:10:11

Dubravka Šuica

Szerep : Biztos

Időtartam

00:05:53

Felszólalás kezdete

19:10:09

Felszólalás vége

19:16:02

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

19:16:00

Felszólalás vége

19:16:08

Paulo Rangel

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:58

Felszólalás kezdete

19:16:07

Felszólalás vége

19:19:05

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

19:19:04

Felszólalás vége

19:19:15

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

19:19:09

Felszólalás vége

19:20:45

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:20:44

Felszólalás vége

19:20:59

Guy Verhofstadt

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:03:36

Felszólalás kezdete

19:20:53

Felszólalás vége

19:24:29

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:23:29

Felszólalás vége

19:23:44

Hélène Laporte

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

19:23:43

Felszólalás vége

19:24:51

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

19:24:50

Felszólalás vége

19:24:57

Daniel Freund

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

19:24:56

Felszólalás vége

19:26:50

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

19:26:49

Felszólalás vége

19:26:59

Zdzisław Krasnodębski

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

19:26:58

Felszólalás vége

19:28:50

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

19:28:49

Felszólalás vége

19:28:55

Helmut Scholz

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

19:28:54

Felszólalás vége

19:31:00

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

19:30:59

Felszólalás vége

19:31:05

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : NI

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

19:31:04

Felszólalás vége

19:32:28

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

19:32:23

Felszólalás vége

19:32:31

Danuta Maria Hübner

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

19:32:30

Felszólalás vége

19:33:59

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

19:33:58

Felszólalás vége

19:34:04

Domènec Ruiz Devesa

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

19:34:03

Felszólalás vége

19:35:23

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

19:35:22

Felszólalás vége

19:35:29

Gunnar Beck

Szerep : ID

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

19:35:24

Felszólalás vége

19:36:42

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

19:36:40

Felszólalás vége

19:36:46

Mairead McGuinness

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

19:36:45

Felszólalás vége

19:37:52

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

19:37:51

Felszólalás vége

19:37:59

Gabriele Bischoff

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

19:37:58

Felszólalás vége

19:39:16

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

19:39:14

Felszólalás vége

19:39:21

Peter Kofod

Szerep : ID

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

19:39:20

Felszólalás vége

19:40:34

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

19:40:31

Felszólalás vége

19:40:40

Dubravka Šuica

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:51

Felszólalás kezdete

19:40:41

Felszólalás vége

19:45:32

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

19:45:17

Felszólalás vége

19:45:39

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:03:03

Felszólalás kezdete

19:45:37

Felszólalás vége

19:48:40

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

19:48:38

Felszólalás vége

19:49:00

19:49 - 19:49 Az elnök közleménye

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

19:49:03

Felszólalás vége

19:49:19

19:49 - 20:04 Az európai stratégiai ágazatok külföldi felvásárlástól való védelme a Covid-járvány utáni világban

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

19:49:19

Felszólalás vége

19:50:01

Nikolina Brnjac

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:06:09

Felszólalás kezdete

19:50:01

Felszólalás vége

19:56:10

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

19:56:08

Felszólalás vége

19:56:27

Margrethe Vestager

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:24

Felszólalás kezdete

19:56:24

Felszólalás vége

20:00:48

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

20:00:47

Felszólalás vége

20:00:53

Phil Hogan

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:14

Felszólalás kezdete

20:00:52

Felszólalás vége

20:04:06

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:04:05

Felszólalás vége

20:04:21

20:04 - 20:10

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:06:25

Felszólalás kezdete

20:04:21

Felszólalás vége

20:10:46

20:10 - 20:32 Az európai stratégiai ágazatok külföldi felvásárlástól való védelme a Covid-járvány utáni világban

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

20:10:46

Felszólalás vége

20:10:52

Christophe Hansen

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

20:10:51

Felszólalás vége

20:11:59

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

20:11:57

Felszólalás vége

20:12:03

Agnes Jongerius

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

20:12:02

Felszólalás vége

20:13:05

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

20:13:04

Felszólalás vége

20:13:15

Stéphanie Yon-Courtin

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:40

Felszólalás kezdete

20:13:11

Felszólalás vége

20:15:51

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

20:15:38

Felszólalás vége

20:16:01

Kim Van Sparrentak

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

20:15:59

Felszólalás vége

20:17:05

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

20:17:04

Felszólalás vége

20:17:10

Johan Van Overtveldt

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

20:17:09

Felszólalás vége

20:18:26

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

20:18:14

Felszólalás vége

20:18:33

Emmanuel Maurel

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

20:18:31

Felszólalás vége

20:19:58

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

20:19:56

Felszólalás vége

20:20:04

Mislav Kolakušić

Szerep : NI

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

20:20:03

Felszólalás vége

20:21:15

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

20:21:11

Felszólalás vége

20:21:43

Lídia Pereira

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

20:21:42

Felszólalás vége

20:22:51

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

20:22:49

Felszólalás vége

20:22:57

Raphaël Glucksmann

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

20:22:56

Felszólalás vége

20:24:10

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

20:24:08

Felszólalás vége

20:24:13

Reinhard Bütikofer

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

20:24:13

Felszólalás vége

20:25:45

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

20:25:43

Felszólalás vége

20:25:52

Tom Berendsen

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

20:25:51

Felszólalás vége

20:26:59