Multimédiás tartalom vitánként

2020. július 23., csütörtök

09:33 - 09:33

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:33:13

Felszólalás vége

09:33:23

09:33 - 09:33 Az ülésszak folytatása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:33:20

Felszólalás vége

09:33:35

09:33 - 09:33 Az ülés megnyitása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:33:28

Felszólalás vége

09:33:45

09:33 - 09:35 Az elnök közleménye

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

09:33:38

Felszólalás vége

09:35:04

09:34 - 09:35 Ügyrend

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

09:34:39

Felszólalás vége

09:35:04

09:34 - 09:36 Az előző ülések jegyzőkönyveinek elfogadása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

09:34:56

Felszólalás vége

09:36:24

09:35 - 09:36 A Parlament tagjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

09:35:59

Felszólalás vége

09:36:44

09:36 - 09:36 A bizottságok és a küldöttségek tagjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:36:20

Felszólalás vége

09:36:37

09:36 - 10:32 Az Európai Tanács 2020. július 17-21-i rendkívüli ülésén elfogadott következtetések

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:41:50

Felszólalás kezdete

09:36:30

Felszólalás vége

10:18:20

Manfred Weber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

09:36:42

Felszólalás vége

09:38:23

Manfred Weber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

09:36:47

Felszólalás vége

09:38:21

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:37:57

Felszólalás vége

09:38:24

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:38:16

Felszólalás vége

09:38:29

Charles Michel

Szerep : EurCouncil

Időtartam

00:10:12

Felszólalás kezdete

09:38:23

Felszólalás vége

09:48:35

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:48:07

Felszólalás vége

09:48:34

Ursula von der Leyen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:17:34

Felszólalás kezdete

09:48:20

Felszólalás vége

10:05:54

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

10:05:30

Felszólalás vége

10:05:57

Manfred Weber

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:49

Felszólalás kezdete

10:05:46

Felszólalás vége

10:12:35

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:12:07

Felszólalás vége

10:12:23

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:55

Felszólalás kezdete

10:12:16

Felszólalás vége

10:18:11

Dacian Cioloş

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:04:27

Felszólalás kezdete

10:17:54

Felszólalás vége

10:22:21

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:21:53

Felszólalás vége

10:22:09

Nicolas Bay

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:04:05

Felszólalás kezdete

10:22:01

Felszólalás vége

10:26:06

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:25:39

Felszólalás vége

10:25:52

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:33

Felszólalás kezdete

10:25:44

Felszólalás vége

10:32:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:31:51

Felszólalás vége

10:32:05

09:36 - 09:38 A bizottságok és a küldöttségek tagjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:36:33

Felszólalás vége

09:36:51

Manfred Weber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

09:36:44

Felszólalás vége

09:38:21

10:32 - 10:32 Első szavazás

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

10:32:00

Felszólalás vége

10:32:43

10:32 - 12:55 Az Európai Tanács 2020. július 17-21-i rendkívüli ülésén elfogadott következtetések

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:32:32

Felszólalás vége

10:32:45

Roberts Zīle

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:30

Felszólalás kezdete

10:32:39

Felszólalás vége

10:36:09

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:35:40

Felszólalás vége

10:35:56

Martin Schirdewan

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:54

Felszólalás kezdete

10:35:48

Felszólalás vége

10:39:42

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:39:14

Felszólalás vége

10:39:35

Dino Giarrusso

Szerep : NI

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:39:25

Felszólalás vége

10:41:00

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:40:33

Felszólalás vége

10:40:52

Siegfried Mureşan

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:01

Felszólalás kezdete

10:40:42

Felszólalás vége

10:43:43

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:43:16

Felszólalás vége

10:43:30

Simona Bonafè

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:49

Felszólalás kezdete

10:43:21

Felszólalás vége

10:46:10

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:45:44

Felszólalás vége

10:45:57

Luis Garicano

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:36

Felszólalás kezdete

10:45:49

Felszólalás vége

10:48:25

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:47:58

Felszólalás vége

10:48:13

Marco Campomenosi

Szerep : ID

Időtartam

00:02:21

Felszólalás kezdete

10:48:07

Felszólalás vége

10:50:28

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:50:02

Felszólalás vége

10:50:14

Rasmus Andresen

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:03:12

Felszólalás kezdete

10:50:06

Felszólalás vége

10:53:18

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:52:50

Felszólalás vége

10:53:04

Johan Van Overtveldt

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

10:52:56

Felszólalás vége

10:55:06

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:54:42

Felszólalás vége

10:54:53

José Gusmão

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:50

Felszólalás kezdete

10:54:47

Felszólalás vége

10:57:37

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:57:11

Felszólalás vége

10:57:23

Carles Puigdemont i Casamajó

Szerep : NI

Időtartam

00:02:16

Felszólalás kezdete

10:57:17

Felszólalás vége

10:59:33

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:59:06

Felszólalás vége

10:59:16

Esther de Lange

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:57

Felszólalás kezdete

10:59:11

Felszólalás vége

11:02:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:01:42

Felszólalás vége

11:01:53

Margarida Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:53

Felszólalás kezdete

11:01:47

Felszólalás vége

11:04:40

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:04:14

Felszólalás vége

11:04:24

Valérie Hayer

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:40

Felszólalás kezdete

11:04:18

Felszólalás vége

11:06:58

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:06:32

Felszólalás vége

11:06:44

Jaak Madison

Szerep : ID

Időtartam

00:02:24

Felszólalás kezdete

11:06:37

Felszólalás vége

11:09:01

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:08:34

Felszólalás vége

11:08:45

Bas Eickhout

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:08:39

Felszólalás vége

11:10:16

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:09:48

Felszólalás vége

11:10:00

Bogdan Rzońca

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:21

Felszólalás kezdete

11:09:52

Felszólalás vége

11:12:13

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:11:45

Felszólalás vége

11:11:55

Younous Omarjee

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

11:11:46

Felszólalás vége

11:13:35

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:13:09

Felszólalás vége

11:13:20

Isabella Adinolfi

Szerep : NI

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:13:13

Felszólalás vége

11:14:55

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:14:29

Felszólalás vége

11:14:40

Daniel Caspary

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:27

Felszólalás kezdete

11:14:34

Felszólalás vége

11:17:01

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:16:36

Felszólalás vége

11:16:46

Tiemo Wölken

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:22

Felszólalás kezdete

11:16:39

Felszólalás vége

11:19:01

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:18:34

Felszólalás vége

11:18:45

Moritz Körner

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:03

Felszólalás kezdete

11:18:39

Felszólalás vége

11:20:42

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:20:13

Felszólalás vége

11:20:24

Gunnar Beck

Szerep : ID

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

11:20:15

Felszólalás vége

11:22:26

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:21:59

Felszólalás vége

11:22:10

Petra De Sutter

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

11:22:03

Felszólalás vége

11:23:51

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:23:24

Felszólalás vége

11:23:34

Derk Jan Eppink

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

11:23:29

Felszólalás vége

11:24:37

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:24:22

Felszólalás vége

11:24:33

Clare Daly

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:24:28

Felszólalás vége

11:26:07

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:25:37

Felszólalás vége

11:25:49

Clara Ponsatí Obiols

Szerep : NI

Időtartam

00:02:26

Felszólalás kezdete

11:25:40

Felszólalás vége

11:28:06

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:27:40

Felszólalás vége

11:27:50

Andrzej Halicki

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:53

Felszólalás kezdete

11:27:44

Felszólalás vége

11:30:37

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:30:13

Felszólalás vége

11:30:25

Eider Gardiazabal Rubial

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

11:30:19

Felszólalás vége

11:32:34

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:32:08

Felszólalás vége

11:32:18

Guy Verhofstadt

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:40

Felszólalás kezdete

11:32:14

Felszólalás vége

11:34:54

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

11:34:28

Felszólalás vége

11:34:51

Georg Mayer

Szerep : ID

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

11:34:45

Felszólalás vége

11:37:08

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:36:41

Felszólalás vége

11:36:52

Henrike Hahn

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

11:36:44

Felszólalás vége

11:38:33

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:38:05

Felszólalás vége

11:38:16

Peter Lundgren

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:38:12

Felszólalás vége

11:39:52

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:39:27

Felszólalás vége

11:39:38

Marc Botenga

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:39:33

Felszólalás vége

11:41:12

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:40:46

Felszólalás vége

11:40:58

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : NI

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:40:53

Felszólalás vége

11:42:33

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:42:07

Felszólalás vége

11:42:26

József Szájer

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:31

Felszólalás kezdete

11:42:21

Felszólalás vége

11:45:52

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:45:21

Felszólalás vége

11:45:40

Jonás Fernández

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

11:45:32

Felszólalás vége

11:47:34

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:47:08

Felszólalás vége

11:47:19

Stéphane Séjourné

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

11:47:12

Felszólalás vége

11:49:40

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:49:14

Felszólalás vége

11:49:26

Tom Vandendriessche

Szerep : ID

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

11:49:19

Felszólalás vége

11:51:21

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:50:54

Felszólalás vége

11:51:04

Tilly Metz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

11:50:58

Felszólalás vége

11:52:44

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:52:16

Felszólalás vége

11:52:27

Carlo Fidanza

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

11:52:21

Felszólalás vége

11:53:53

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:53:28

Felszólalás vége

11:53:38

Rosa Estaràs Ferragut

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:45

Felszólalás kezdete

11:53:32

Felszólalás vége

11:56:17

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:55:50

Felszólalás vége

11:56:02

Kati Piri

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:16

Felszólalás kezdete

11:55:54

Felszólalás vége

11:58:10

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:57:44

Felszólalás vége

11:57:55

Katalin Cseh

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

11:57:49

Felszólalás vége

11:59:30

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:59:04

Felszólalás vége

11:59:16

Hélène Laporte

Szerep : ID

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

11:59:09

Felszólalás vége

12:01:19

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:00:54

Felszólalás vége

12:01:04

David Cormand

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:00:57

Felszólalás vége

12:02:51

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:02:26

Felszólalás vége

12:02:36

Angel Dzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

12:02:30

Felszólalás vége

12:04:23

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:03:57

Felszólalás vége

12:04:10

François-Xavier Bellamy

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:45

Felszólalás kezdete

12:04:01

Felszólalás vége

12:06:46

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:06:21

Felszólalás vége

12:06:32

Marek Belka

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

12:06:26

Felszólalás vége

12:08:36

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:08:09

Felszólalás vége

12:08:19

Nicola Beer

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

12:08:14

Felszólalás vége

12:10:13

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:09:47

Felszólalás vége

12:10:00

Antonio Maria Rinaldi

Szerep : ID

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

12:09:52

Felszólalás vége

12:11:51

Mairead McGuinness

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:11:26

Felszólalás vége

12:11:35

Helmut Geuking

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

12:11:29

Felszólalás vége

12:13:37

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:13:10

Felszólalás vége

12:13:36

Charles Michel

Szerep : EurCouncil

Időtartam

00:04:09

Felszólalás kezdete

12:13:21

Felszólalás vége

12:17:30

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

12:17:00

Felszólalás vége

12:17:24

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:26

Felszólalás kezdete

12:17:13

Felszólalás vége

12:19:39

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:19:12

Felszólalás vége

12:19:24

Heléne Fritzon

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

12:19:15

Felszólalás vége

12:21:22

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:20:55

Felszólalás vége

12:21:11

Dragoș Pîslaru

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

12:21:03

Felszólalás vége

12:22:45

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:22:19

Felszólalás vége

12:22:44

Kosma Złotowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

12:22:31

Felszólalás vége

12:24:50

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:24:23

Felszólalás vége

12:24:34

Kris Peeters

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

12:24:27

Felszólalás vége

12:26:40

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:26:14

Felszólalás vége

12:26:25

Agnes Jongerius

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

12:26:17

Felszólalás vége

12:27:54

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:27:28

Felszólalás vége

12:27:40

Ondřej Knotek

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

12:27:31

Felszólalás vége

12:29:09

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

12:28:42

Felszólalás vége

12:29:03

Karlo Ressler

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:24

Felszólalás kezdete

12:28:55

Felszólalás vége

12:31:19

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:30:54

Felszólalás vége

12:31:07

Pierre Larrouturou

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

12:31:00

Felszólalás vége

12:32:43

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:32:16

Felszólalás vége

12:32:29

Sophia in 't Veld

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

12:32:21

Felszólalás vége

12:34:29

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

12:33:59

Felszólalás vége

12:34:23

Andrey Novakov

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:05

Felszólalás kezdete

12:34:13

Felszólalás vége

12:36:18

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:35:51

Felszólalás vége

12:36:03

Javi López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:35:55

Felszólalás vége

12:37:49

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:37:15

Felszólalás vége

12:37:34

Lídia Pereira

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

12:37:21

Felszólalás vége

12:39:29

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:39:03

Felszólalás vége

12:39:14

Udo Bullmann

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

12:39:06

Felszólalás vége

12:40:45

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:40:18

Felszólalás vége

12:40:35

Othmar Karas

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:42

Felszólalás kezdete

12:40:26

Felszólalás vége

12:43:08

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:42:42

Felszólalás vége

12:42:55

Marc Angel

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

12:42:47

Felszólalás vége

12:44:37

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:44:09

Felszólalás vége

12:44:24

Maria Spyraki

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:21

Felszólalás kezdete

12:44:15

Felszólalás vége

12:46:36

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:46:10

Felszólalás vége

12:46:23

Patrizia Toia

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

12:46:14

Felszólalás vége

12:48:29

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:48:02

Felszólalás vége

12:48:20

Johannes Hahn

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:10

Felszólalás kezdete

12:48:09

Felszólalás vége

12:54:19

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

12:53:50

Felszólalás vége

12:55:43

13:32 - 13:32

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

13:32:00

Felszólalás vége

13:32:21

13:32 - 13:32 Az ülés folytatása

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:32:13

Felszólalás vége

13:32:23

13:32 - 13:36 A szavazás eredményének bejelentése

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:04:20

Felszólalás kezdete

13:32:20

Felszólalás vége

13:36:40

14:29 - 14:29

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

14:29:20

Felszólalás vége

14:29:27

14:29 - 14:29 Az ülés folytatása

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

14:29:22

Felszólalás vége

14:29:35

14:29 - 14:30 Második szavazás

Katarina Barley

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

14:29:30

Felszólalás vége

14:30:22

17:32 - 17:32

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:32:15

Felszólalás vége

17:32:25

17:32 - 17:32 Az ülés folytatása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:32:19

Felszólalás vége

17:32:30

17:32 - 17:33 A szavazás eredményének bejelentése

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

17:32:24

Felszólalás vége

17:33:24

17:33 - 17:33

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

17:33:10

Felszólalás vége

17:33:36

17:33 - 17:33 A következő ülések időpontjai

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:33:29

Felszólalás vége

17:33:37

17:33 - 17:33 Az ülés berekesztése

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:33:32

Felszólalás vége

17:33:39

17:33 - 17:33 Az ülésszak megszakítása

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:33:34

Felszólalás vége

17:33:42

Jogi nyilatkozat

Előző viták

A szövegeket csak akkor teszik közzé, ha a szó szerinti jegyzőkönyvet vezető szolgálat már feldolgozta őket. Operatív okok miatt a szövegek nem feltétlenül a plenáris ülésen elhangzott felszólalások sorrendjében kerülnek közzétételre.