Multimédiás tartalom vitánként

2021. június 8., kedd

09:00 - 09:00

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:00:15

Felszólalás vége

09:00:28

09:00 - 09:00 Az ülés megnyitása

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

09:00:29

Felszólalás vége

09:00:37

09:00 - 09:02 A szavazás eredményének bejelentése: lásd a jegyzokönyvet

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:02:05

Felszólalás kezdete

09:00:38

Felszólalás vége

09:02:43

09:02 - 23:59 Uniós digitális Covid-igazolvány – uniós polgárok - Uniós digitális Covid-igazolvány – harmadik országbeli állampolgárok

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

09:02:44

Felszólalás vége

09:03:27

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : Előadó

Időtartam

00:07:09

Felszólalás kezdete

09:03:27

Felszólalás vége

09:10:36

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

09:10:35

Felszólalás vége

09:10:56

Didier Reynders

Szerep : Biztos

Időtartam

00:09:36

Felszólalás kezdete

09:10:54

Felszólalás vége

09:20:30

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:20:29

Felszólalás vége

09:20:48

Jeroen Lenaers

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:16

Felszólalás kezdete

09:20:47

Felszólalás vége

09:23:03

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:23:04

Felszólalás vége

09:23:17

Birgit Sippel

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

09:23:17

Felszólalás vége

09:24:43

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:24:43

Felszólalás vége

09:24:55

Sophia in 't Veld

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

09:24:51

Felszólalás vége

09:27:06

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:27:04

Felszólalás vége

09:27:17

Tineke Strik

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

09:27:18

Felszólalás vége

09:29:32

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

09:29:29

Felszólalás vége

09:29:37

Christine Anderson

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:32

Felszólalás kezdete

09:29:36

Felszólalás vége

09:32:08

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

09:32:03

Felszólalás vége

09:33:20

Joachim Stanisław Brudziński

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

09:33:18

Felszólalás vége

09:34:38

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:34:34

Felszólalás vége

09:34:50

Cornelia Ernst

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

09:34:49

Felszólalás vége

09:36:30

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:36:28

Felszólalás vége

09:36:44

Mislav Kolakušić

Szerep : NI

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

09:36:39

Felszólalás vége

09:38:00

Elissavet Vozemberg-Vrionidi

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

09:38:00

Felszólalás vége

09:39:39

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

09:39:40

Felszólalás vége

09:39:45

Simona Bonafè

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

09:39:45

Felszólalás vége

09:41:27

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:41:24

Felszólalás vége

09:41:36

José Ramón Bauzá Díaz

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

09:41:36

Felszólalás vége

09:43:24

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:43:20

Felszólalás vége

09:43:33

Tilly Metz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

09:43:32

Felszólalás vége

09:44:41

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:44:39

Felszólalás vége

09:44:49

Simona Baldassarre

Szerep : ID

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

09:44:47

Felszólalás vége

09:46:20

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:46:16

Felszólalás vége

09:46:33

Jorge Buxadé Villalba

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

09:46:31

Felszólalás vége

09:47:49

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:47:41

Felszólalás vége

09:47:59

Silvia Modig

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

09:47:59

Felszólalás vége

09:49:10

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:49:03

Felszólalás vége

09:49:18

Kostas Papadakis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

09:49:17

Felszólalás vége

09:50:32

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:50:26

Felszólalás vége

09:50:41

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

09:50:39

Felszólalás vége

09:52:27

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:52:24

Felszólalás vége

09:52:38

Heléne Fritzon

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

09:52:37

Felszólalás vége

09:53:56

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:53:42

Felszólalás vége

09:54:00

Véronique Trillet-Lenoir

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

09:53:55

Felszólalás vége

09:55:23

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:55:18

Felszólalás vége

09:55:36

Michèle Rivasi

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:55:34

Felszólalás vége

09:57:06

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:57:02

Felszólalás vége

09:57:19

Joëlle Mélin

Szerep : ID

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

09:57:17

Felszólalás vége

09:59:03

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:59:02

Felszólalás vége

09:59:25

Assita Kanko

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

09:59:13

Felszólalás vége

10:00:20

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:00:12

Felszólalás vége

10:00:25

Kateřina Konečná

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

10:00:24

Felszólalás vége

10:01:38

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:01:36

Felszólalás vége

10:01:51

Márton Gyöngyösi

Szerep : NI

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

10:01:49

Felszólalás vége

10:03:00

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:02:58

Felszólalás vége

10:03:11

Cristian-Silviu Buşoi

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

10:03:09

Felszólalás vége

10:04:48

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

10:04:47

Felszólalás vége

10:04:55

Jytte Guteland

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

10:04:54

Felszólalás vége

10:05:57

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:05:53

Felszólalás vége

10:06:04

Dita Charanzová

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

10:06:02

Felszólalás vége

10:07:06

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:07:05

Felszólalás vége

10:07:33

Marcel Kolaja

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

10:07:19

Felszólalás vége

10:08:27

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:08:22

Felszólalás vége

10:08:34

Roman Haider

Szerep : ID

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

10:08:32

Felszólalás vége

10:10:16

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:10:15

Felszólalás vége

10:10:27

Michiel Hoogeveen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

10:10:26

Felszólalás vége

10:11:34

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:11:32

Felszólalás vége

10:11:44

Balázs Hidvéghi

Szerep : NI

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

10:11:40

Felszólalás vége

10:13:02

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

10:12:52

Felszólalás vége

10:13:18

Lena Düpont

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

10:13:16

Felszólalás vége

10:14:56

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:14:55

Felszólalás vége

10:15:14

Javier Moreno Sánchez

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

10:15:11

Felszólalás vége

10:16:30

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:16:25

Felszólalás vége

10:16:41

Dragoş Tudorache

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

10:16:39

Felszólalás vége

10:17:53

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:17:50

Felszólalás vége

10:18:08

Cristian Terheş

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

10:18:06

Felszólalás vége

10:19:25

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:19:23

Felszólalás vége

10:19:41

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

10:19:40

Felszólalás vége

10:21:24

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

10:21:21

Felszólalás vége

10:21:44

Christel Schaldemose

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

10:21:39

Felszólalás vége

10:22:50

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:25:44

Felszólalás vége

10:25:56

Dolors Montserrat

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

10:25:55

Felszólalás vége

10:27:15

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

10:27:17

Felszólalás vége

10:27:24

Sylvie Guillaume

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

10:27:22

Felszólalás vége

10:28:27

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

10:36:26

Felszólalás vége

10:36:58

Isabel Wiseler-Lima

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

10:36:53

Felszólalás vége

10:38:05

Othmar Karas

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:38:03

Felszólalás vége

10:38:22

Vladimír Bilčík

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

10:38:21

Felszólalás vége

10:39:42

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:39:40

Felszólalás vége

10:39:55

Karlo Ressler

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

10:39:53

Felszólalás vége

10:41:04

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:41:04

Felszólalás vége

10:41:18

Massimiliano Salini

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

10:41:17

Felszólalás vége

10:42:36

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:42:32

Felszólalás vége

10:42:42

Daniel Buda

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

10:42:40

Felszólalás vége

10:44:01

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:43:59

Felszólalás vége

10:44:17

Didier Reynders

Szerep : Biztos

Időtartam

00:11:06

Felszólalás kezdete

10:44:15

Felszólalás vége

10:55:21

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

10:55:19

Felszólalás vége

10:55:26

10:55 - 23:59 A saját források ütemterve végrehajtásának jelenlegi állása

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

10:55:26

Felszólalás vége

10:56:14

Johannes Hahn

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:03:52

Felszólalás kezdete

10:56:14

Felszólalás vége

11:00:06

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

11:00:04

Felszólalás vége

11:00:30

José Manuel Fernandes

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:31

Felszólalás kezdete

11:00:29

Felszólalás vége

11:03:00

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:02:59

Felszólalás vége

11:03:14

Eider Gardiazabal Rubial

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

11:03:14

Felszólalás vége

11:05:00

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:04:59

Felszólalás vége

11:05:18

Valérie Hayer

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

11:05:17

Felszólalás vége

11:06:47

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

11:06:46

Felszólalás vége

11:07:08

David Cormand

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

11:07:06

Felszólalás vége

11:08:53

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:08:51

Felszólalás vége

11:09:07

Joachim Kuhs

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

11:09:06

Felszólalás vége

11:11:15

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:11:14

Felszólalás vége

11:11:32

Bogdan Rzońca

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

11:11:32

Felszólalás vége

11:12:43

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:12:42

Felszólalás vége

11:12:57

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

11:12:57

Felszólalás vége

11:13:49

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

11:16:00

Felszólalás vége

11:17:29

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

11:17:30

Felszólalás vége

11:18:45

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

11:18:45

Felszólalás vége

11:19:15

Siegfried Mureşan

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

11:19:01

Felszólalás vége

11:21:15

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:21:14

Felszólalás vége

11:21:27

Margarida Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

11:21:27

Felszólalás vége

11:22:41

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:50

Felszólalás kezdete

11:22:40

Felszólalás vége

11:23:30

11:51 - 11:51 Az ülés folytatása

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:51:02

Felszólalás vége

11:51:13

11:51 - 12:13 A saját források ütemterve végrehajtásának jelenlegi állása (a vita folytatása)

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

11:51:13

Felszólalás vége

11:51:37

Luis Garicano

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

11:52:24

Felszólalás vége

11:54:09

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:54:10

Felszólalás vége

11:54:24

Rasmus Andresen

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

11:54:23

Felszólalás vége

11:55:33

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:55:31

Felszólalás vége

11:55:43

Antonio Maria Rinaldi

Szerep : ID

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

11:55:39

Felszólalás vége

11:56:59

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:56:49

Felszólalás vége

11:57:02

Michiel Hoogeveen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

11:57:02

Felszólalás vége

11:58:04

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:58:03

Felszólalás vége

11:58:13

João Ferreira

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

11:58:12

Felszólalás vége

11:59:25

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

11:59:22

Felszólalás vége

11:59:59

Karlo Ressler

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

11:59:57

Felszólalás vége

12:01:13

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

12:01:12

Felszólalás vége

12:01:35

Pierre Larrouturou

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

12:01:33

Felszólalás vége

12:02:53

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:02:52

Felszólalás vége

12:03:10

Jérôme Rivière

Szerep : ID

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

12:03:09

Felszólalás vége

12:04:47

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:04:45

Felszólalás vége

12:04:58

Paul Tang

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

12:04:57

Felszólalás vége

12:06:20

Rainer Wieland

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:06:18

Felszólalás vége

12:06:34

Jonás Fernández

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

12:06:33

Felszólalás vége

12:08:21

12:14 - 13:00 A Parlament ellenőrzése a Bizottság és a Tanács folyamatban lévő, a nemzeti helyreállítási és rezilienciaépítési tervekre vonatkozó értékeléséről

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:14:03

Felszólalás vége

12:14:28

Ana Paula Zacarias

Szerep : Présidente en exercice du Conseil

Időtartam

00:03:52

Felszólalás kezdete

12:14:26

Felszólalás vége

12:18:18

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:18:16

Felszólalás vége

12:18:36

Ursula von der Leyen

Szerep : Pt Commission

Időtartam

00:09:08

Felszólalás kezdete

12:18:35

Felszólalás vége

12:27:43

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:27:42

Felszólalás vége

12:28:02

Siegfried Mureşan

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:51

Felszólalás kezdete

12:28:00

Felszólalás vége

12:30:51

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:30:50

Felszólalás vége

12:31:07

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:02

Felszólalás kezdete

12:31:06

Felszólalás vége

12:34:08

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:34:07

Felszólalás vége

12:34:23

Luis Garicano

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

12:34:22

Felszólalás vége

12:36:33

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:36:32

Felszólalás vége

12:36:45

Damian Boeselager

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

12:36:41

Felszólalás vége

12:38:21

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:38:17

Felszólalás vége

12:38:27

Gunnar Beck

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

12:38:26

Felszólalás vége

12:40:44

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:40:43

Felszólalás vége

12:40:57

Johan Van Overtveldt

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

12:40:52

Felszólalás vége

12:43:02

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:43:00

Felszólalás vége

12:43:09

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

12:43:08

Felszólalás vége

12:44:44

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:44:43

Felszólalás vége

12:45:00

Tamás Deutsch

Szerep : NI

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

12:44:55

Felszólalás vége

12:46:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:46:14

Felszólalás vége

12:46:25

Markus Ferber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

12:46:24

Felszólalás vége

12:48:06

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:48:05

Felszólalás vége

12:48:19

Eider Gardiazabal Rubial

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

12:48:17

Felszólalás vége

12:50:40

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

12:50:39

Felszólalás vége

12:51:00

Valérie Hayer

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:20

Felszólalás kezdete

12:50:58

Felszólalás vége

12:53:18

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:53:17

Felszólalás vége

12:53:35

Ernest Urtasun

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

12:53:27

Felszólalás vége

12:55:23

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:55:18

Felszólalás vége

12:55:37

Antonio Maria Rinaldi

Szerep : ID

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

12:55:35

Felszólalás vége

12:57:25

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

12:57:23

Felszólalás vége

12:58:02

Eugen Jurzyca

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

12:57:37

Felszólalás vége

12:58:55

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:58:50

Felszólalás vége

12:59:04

José Gusmão

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

12:59:02

Felszólalás vége

13:00:36

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

13:00:33

Felszólalás vége

13:00:46

13:01 - 13:38 A Parlament ellenőrzése a Bizottság és a Tanács folyamatban lévő, a nemzeti helyreállítási és rezilienciaépítési tervekre vonatkozó értékeléséről (a vita folytatása)

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

13:07:14

Felszólalás vége

13:07:33

Dragoş Pîslaru

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

13:07:31

Felszólalás vége

13:09:16

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:09:15

Felszólalás vége

13:09:31

Alexandra Geese

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

13:09:27

Felszólalás vége

13:10:46

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

13:10:42

Felszólalás vége

13:11:04

Elżbieta Kruk

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

13:11:01

Felszólalás vége

13:12:22

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:12:15

Felszólalás vége

13:12:30

Younous Omarjee

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

13:12:28

Felszólalás vége

13:13:56

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:13:55

Felszólalás vége

13:14:10

Krzysztof Hetman

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

13:14:08

Felszólalás vége

13:15:53

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

13:15:52

Felszólalás vége

13:16:15

Agnes Jongerius

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:16:05

Felszólalás vége

13:17:34

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

13:17:26

Felszólalás vége

13:17:44

Linea Søgaard-Lidell

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

13:17:42

Felszólalás vége

13:19:21

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:19:18

Felszólalás vége

13:19:30

Bas Eickhout

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

13:19:25

Felszólalás vége

13:20:49

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:20:47

Felszólalás vége

13:21:02

Vangelis Meimarakis

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

13:20:58

Felszólalás vége

13:22:29

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:22:26

Felszólalás vége

13:22:37

Costas Mavrides

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

13:22:36

Felszólalás vége

13:24:18

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:24:17

Felszólalás vége

13:24:32

Jordi Solé

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

13:24:30

Felszólalás vége

13:25:55

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:25:53

Felszólalás vége

13:26:10

Victor Negrescu

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

13:26:05

Felszólalás vége

13:27:50

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

13:27:46

Felszólalás vége

13:28:22

Piernicola Pedicini

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

13:28:15

Felszólalás vége

13:29:39

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

13:29:34

Felszólalás vége

13:29:52

Margarida Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

13:29:49

Felszólalás vége

13:31:48

Pedro Silva Pereira

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

13:31:45

Felszólalás vége

13:32:20

Valdis Dombrovskis

Szerep : Executive Vice-President of the Commission

Időtartam

00:03:02

Felszólalás kezdete

13:32:15

Felszólalás vége

13:35:17

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:35:15

Felszólalás vége

13:35:30

Ana Paula Zacarias

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

13:35:28

Felszólalás vége

13:37:38

David Maria Sassoli

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

13:37:31

Felszólalás vége

13:38:15

15:08 - 15:08

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:03

Felszólalás kezdete

15:08:51

Felszólalás vége

15:08:54

15:08 - 15:09 Az ülés folytatása

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:08:54

Felszólalás vége

15:09:10

15:09 - 23:59 Rendszerszintű elnyomás Belaruszban és ennek következményei az európai biztonságra nézve a belarusz hatóságok által feltartóztatott uniós polgári repülőjáratról történt emberrablásokat követően

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:47

Felszólalás kezdete

15:09:10

Felszólalás vége

15:09:57

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:06:04

Felszólalás kezdete

15:09:55

Felszólalás vége

15:15:59

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

15:15:58

Felszólalás vége

15:16:29

Andrzej Halicki

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

15:16:20

Felszólalás vége

15:18:04

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:17:59

Felszólalás vége

15:18:14

Robert Biedroń

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

15:18:13

Felszólalás vége

15:19:59

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:19:58

Felszólalás vége

15:20:11

Petras Auštrevičius

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

15:20:09

Felszólalás vége

15:21:57

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:21:56

Felszólalás vége

15:22:17

Viola Von Cramon-Taubadel

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:22

Felszólalás kezdete

15:22:16

Felszólalás vége

15:25:38

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

15:25:31

Felszólalás vége

15:25:59

Susanna Ceccardi

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

15:25:46

Felszólalás vége

15:27:47

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:27:45

Felszólalás vége

15:28:06

Anna Fotyga

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

15:28:05

Felszólalás vége

15:30:39

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:30:36

Felszólalás vége

15:30:49

Helmut Scholz

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

15:30:47

Felszólalás vége

15:32:16

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:32:13

Felszólalás vége

15:32:30

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : NI

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

15:32:28

Felszólalás vége

15:33:46

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:33:42

Felszólalás vége

15:33:55

Andrius Kubilius

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

15:33:53

Felszólalás vége

15:35:38

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:35:35

Felszólalás vége

15:35:51

Pedro Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

15:35:48

Felszólalás vége

15:36:57

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:36:56

Felszólalás vége

15:37:15

Karin Karlsbro

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

15:37:13

Felszólalás vége

15:38:39

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:38:34

Felszólalás vége

15:38:51

Markéta Gregorová

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

15:38:49

Felszólalás vége

15:39:58

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:39:56

Felszólalás vége

15:40:12

Witold Jan Waszczykowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

15:40:11

Felszólalás vége

15:41:33

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:41:32

Felszólalás vége

15:41:50

Márton Gyöngyösi

Szerep : NI

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

15:41:48

Felszólalás vége

15:42:53

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:42:51

Felszólalás vége

15:43:05

Siegfried Mureşan

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

15:43:04

Felszólalás vége

15:44:20

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:44:19

Felszólalás vége

15:44:30

Maria Arena

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

15:44:29

Felszólalás vége

15:45:28

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:45:26

Felszólalás vége

15:45:42

Michal Šimečka

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

15:45:40

Felszólalás vége

15:46:46

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:46:46

Felszólalás vége

15:46:58

Patryk Jaki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

15:46:57

Felszólalás vége

15:48:17

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

15:48:15

Felszólalás vége

15:48:38

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

15:48:37

Felszólalás vége

15:50:08

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:50:05

Felszólalás vége

15:50:16

Tonino Picula

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

15:50:14

Felszólalás vége

15:51:19

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:51:18

Felszólalás vége

15:51:31

Hilde Vautmans

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

15:51:30

Felszólalás vége

15:52:48

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:52:47

Felszólalás vége

15:53:01

Kinga Gál

Szerep : NI

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

15:52:58

Felszólalás vége

15:54:16

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:54:15

Felszólalás vége

15:54:28

Miriam Lexmann

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

15:54:25

Felszólalás vége

15:55:35

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:55:33

Felszólalás vége

15:55:48

Sven Mikser

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

15:55:45

Felszólalás vége

15:56:57

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:56:55

Felszólalás vége

15:57:07

Urmas Paet

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

15:57:06

Felszólalás vége

15:58:24

Heidi Hautala

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:58:23

Felszólalás vége

15:58:45

Alexander Alexandrov Yordanov

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

15:58:43

Felszólalás vége

15:59:58

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:59:54

Felszólalás vége

16:00:02

Carmen Avram

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

16:00:01

Felszólalás vége

16:01:24

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:01:21

Felszólalás vége

16:01:39

Tom Vandenkendelaere

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

16:01:34

Felszólalás vége

16:02:50

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

16:02:42

Felszólalás vége

16:03:03

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:03:01

Felszólalás kezdete

16:03:01

Felszólalás vége

16:06:02

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:06:00

Felszólalás vége

16:06:11

16:06 - 16:30 Az afganisztáni helyzet

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:09:12

Felszólalás kezdete

16:06:12

Felszólalás vége

16:15:24

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:09:01

Felszólalás kezdete

16:06:24

Felszólalás vége

16:15:25

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:15:24

Felszólalás vége

16:15:42

Rasa Juknevičienė

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

16:15:41

Felszólalás vége

16:17:28

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

16:17:21

Felszólalás vége

16:17:48

Elena Yoncheva

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

16:17:34

Felszólalás vége

16:18:46

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:18:41

Felszólalás vége

16:18:52

Petras Auštrevičius

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

16:18:50

Felszólalás vége

16:20:31

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

16:20:28

Felszólalás vége

16:20:47

Erik Marquardt

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

16:20:43

Felszólalás vége

16:22:20

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:22:18

Felszólalás vége

16:22:30

Bernhard Zimniok

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

16:22:27

Felszólalás vége

16:23:46

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:23:43

Felszólalás vége

16:23:56

Mick Wallace

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

16:23:52

Felszólalás vége

16:25:04

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:25:01

Felszólalás vége

16:25:10

Pedro Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

16:25:09

Felszólalás vége

16:26:18

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:26:16

Felszólalás vége

16:26:27

María Soraya Rodríguez Ramos

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

16:26:26

Felszólalás vége

16:27:38

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:27:37

Felszólalás vége

16:27:47

Maria Arena

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:57

Felszólalás kezdete

16:27:46

Felszólalás vége

16:28:43

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:28:41

Felszólalás vége

16:28:58

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

16:28:55

Felszólalás vége

16:30:53

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:30:51

Felszólalás vége

16:30:59

16:30 - 17:06 Emberi jogi és politikai helyzet Kubában

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

16:30:59

Felszólalás vége

16:31:24

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:08:52

Felszólalás kezdete

16:31:22

Felszólalás vége

16:40:14

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:40:11

Felszólalás vége

16:40:28

Leopoldo López Gil

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

16:40:25

Felszólalás vége

16:42:18

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:42:17

Felszólalás vége

16:42:28

Javi López

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

16:42:27

Felszólalás vége

16:43:47

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:43:43

Felszólalás vége

16:43:53

Dita Charanzová

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

16:43:51

Felszólalás vége

16:45:30

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:45:27

Felszólalás vége

16:45:39

Jordi Solé

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

16:45:38

Felszólalás vége

16:47:25

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:47:24

Felszólalás vége

16:47:35

Hermann Tertsch

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

16:47:32

Felszólalás vége

16:49:26

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:49:23

Felszólalás vége

16:49:36

Manu Pineda

Szerep : au nom du groupe The Left

Időtartam

00:01:22

Felszólalás kezdete

16:49:35

Felszólalás vége

16:50:57

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:50:56

Felszólalás vége

16:51:07

Lefteris Nikolaou-Alavanos

Szerep : NI

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

16:51:05

Felszólalás vége

16:52:18

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:52:17

Felszólalás vége

16:52:27

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

16:52:26

Felszólalás vége

16:53:45

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:53:42

Felszólalás vége

16:53:54

Maria-Manuel Leitão-Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

16:53:53

Felszólalás vége

16:55:05

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:55:04

Felszólalás vége

16:55:16

María Soraya Rodríguez Ramos

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

16:55:15

Felszólalás vége

16:56:29

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:56:28

Felszólalás vége

16:56:37

Sandra Pereira

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

16:56:35

Felszólalás vége

16:57:52

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:57:48

Felszólalás vége

16:57:57

Gabriel Mato

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

16:57:50

Felszólalás vége

16:59:07

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:59:05

Felszólalás vége

16:59:17

Pernando Barrena Arza

Szerep : The Left

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

16:59:16

Felszólalás vége

17:00:33

Nicola Beer

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

17:00:32

Felszólalás vége

17:00:48

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:05:47

Felszólalás kezdete

17:00:46

Felszólalás vége

17:06:33

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:06:32

Felszólalás vége

17:06:45

17:06 - 17:07

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

17:06:45

Felszólalás vége

17:07:18

17:07 - 17:43 Az ENSZ Közgyűlésének 75. és 76. ülésszaka (vita)

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

17:07:18

Felszólalás vége

17:07:39

María Soraya Rodríguez Ramos

Szerep : Előadó

Időtartam

00:06:16

Felszólalás kezdete

17:07:39

Felszólalás vége

17:13:55

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

17:13:54

Felszólalás vége

17:14:09

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

17:14:09

Felszólalás vége

17:15:27

Josep Borrell Fontelles

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:08:50

Felszólalás kezdete

17:14:09

Felszólalás vége

17:22:59

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:22:57

Felszólalás vége

17:23:14

Miriam Lexmann

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

17:23:12

Felszólalás vége

17:24:43

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:24:41

Felszólalás vége

17:24:55

Isabel Santos

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

17:24:54

Felszólalás vége

17:26:18

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:26:17

Felszólalás vége

17:26:26

Engin Eroglu

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:01:55

Felszólalás kezdete

17:26:26

Felszólalás vége

17:28:21

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:28:20

Felszólalás vége

17:28:37

Salima Yenbou

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

17:28:36

Felszólalás vége

17:30:15

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:30:14

Felszólalás vége

17:30:27

Silvia Sardone

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

17:30:26

Felszólalás vége

17:31:40

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:31:39

Felszólalás vége

17:31:50

Anna Fotyga

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

17:31:49

Felszólalás vége

17:32:55

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:32:54

Felszólalás vége

17:33:03

Francisco José Millán Mon

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

17:33:03

Felszólalás vége

17:34:14

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

17:34:13

Felszólalás vége

17:34:25

Udo Bullmann

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

17:34:24

Felszólalás vége

17:35:31

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:35:25

Felszólalás vége

17:35:33

Sunčana Glavak

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

17:35:32

Felszólalás vége

17:36:53

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:36:52

Felszólalás vége

17:37:05

Evin Incir

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

17:37:04

Felszólalás vége

17:38:20

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

17:38:19

Felszólalás vége

17:38:28

Javi López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

17:38:27

Felszólalás vége

17:39:44

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

17:39:43

Felszólalás vége

17:39:55

Jutta Urpilainen

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:03:27

Felszólalás kezdete

17:39:54

Felszólalás vége

17:43:21

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:43:20

Felszólalás vége

17:43:30

17:43 - 18:41 A 2021–2027 közötti időszakra szóló Szomszédsági, Fejlesztési és Nemzetközi Együttműködési Eszköz létrehozása – Globális Európa

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

17:43:38

Felszólalás vége

17:43:59

Michael Gahler

Szerep : Előadó

Időtartam

00:06:13

Felszólalás kezdete

17:43:58

Felszólalás vége

17:50:11

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:50:11

Felszólalás vége

17:50:25

Charles Goerens

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:32

Felszólalás kezdete

17:50:24

Felszólalás vége

17:54:56

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

17:54:55

Felszólalás vége

17:55:17

Rasa Juknevičienė

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:35

Felszólalás kezdete

17:55:15

Felszólalás vége

17:59:50

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:59:49

Felszólalás vége

18:00:06

Jutta Urpilainen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:17

Felszólalás kezdete

18:00:04

Felszólalás vége

18:06:21

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

18:06:20

Felszólalás vége

18:06:35

György Hölvényi

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:20

Felszólalás kezdete

18:06:34

Felszólalás vége

18:07:54

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

18:07:54

Felszólalás vége

18:08:07

Pedro Marques

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

18:08:06

Felszólalás vége

18:09:17

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:09:17

Felszólalás vége

18:09:27

Ilhan Kyuchyuk

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

18:09:27

Felszólalás vége

18:10:46

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:10:45

Felszólalás vége

18:10:55

Ernest Urtasun

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

18:10:54

Felszólalás vége

18:12:31

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:12:30

Felszólalás vége

18:12:39

Maximilian Krah

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

18:12:38

Felszólalás vége

18:14:10

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:14:09

Felszólalás vége

18:14:21

Beata Kempa

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

18:14:20

Felszólalás vége

18:15:43

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:30:29

Felszólalás vége

18:30:40

Tonino Picula

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

18:30:38

Felszólalás vége

18:31:49

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:31:48

Felszólalás vége

18:32:00

Bernhard Zimniok

Szerep : ID

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

18:31:57

Felszólalás vége

18:33:23

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:33:21

Felszólalás vége

18:33:31

Marc Tarabella

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

18:33:30

Felszólalás vége

18:34:40

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:34:37

Felszólalás vége

18:34:47

Maria Arena

Szerep : S&D

Időtartam

00:03:50

Felszólalás kezdete

18:34:46

Felszólalás vége

18:38:36

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:38:35

Felszólalás vége

18:38:47

Jutta Urpilainen

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

18:38:44

Felszólalás vége

18:41:07

Dita Charanzová

Szerep : Elnök

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:41:06

Felszólalás vége

18:41:12