skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

11 stycznia zmarł przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli. Parlament uczci jego pamięć podczas ceremonii, która odbędzie się w przyszły poniedziałek w Strasburgu.
Zawalcz o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego 2022!
Masz 16-30 lat? Pracujesz nad projektem o wymiarze europejskim? Zaaplikuj o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego 2022 i zdobądź środki na rozwój swojej inicjatywy.
Jesteś członkiem wspólnie.eu, bo interesuje Cię to, co się dzieje w Unii Europejskiej?Zastanawiasz się, jak będzie wyglądała dalsza przyszłość Polski we wspólnej Europie? W ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Schumana serdecznie zapraszają na spotkanie z prof. dr hab. Danutą Hübner, posłanką do Parlamentu Europejskiego na temat relacji Polski z Unia Europejską.
Za nami pierwsze wydarzenie z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Europy” w ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Poruszono na nim kwestie polityki migracyjnej, bezpieczeństwa i współpracy międzynarodowej.
Oglądaj na żywo prace panelu obywatelskiego Konferencji w sprawie przyszłości Europy!
W dniach 7-9 stycznia 2022, Europejski Panel Obywatelski dotyczący zmian klimatu, środowiska i zdrowia spotka się po raz trzeci i ostatni. Podczas sesji, która odbędzie się w Warszawie na terenie Kampusu Kolegium Europejskiego w Natolinie oraz w Pałacu Kultury i Nauki, około 200 panelistów ze wszystkich państw członkowskich, w różnym wieku i o różnym pochodzeniu, zadecyduje o zaleceniach w sprawie przyszłości Europy. 
Więcej aktualności