skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Między 16 a 25 kwietnia zapraszamy na bezpłatne seanse online dwóch filmów nominowanych do Nagrody Publiczności LUX - „Kolektywu” Alexandra Nanau i „Bożego Ciała” Jana Komasy.
Termin nadsyłania zgłoszeń do Europejskiej Nagrody Obywatelskiej przedłużony do 29 kwietnia!
Europejska Nagroda Obywatelska to wyróżnienie dla inicjatyw pogłębiających współpracę europejską i promujących wspólne wartości. Do 29 kwietnia możesz zaaplikować lub nominować projekt.
Weź udział w warsztatach wspólnie.eu!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w warsztatach online na temat europejskiej strategii zrównoważonego rolnictwa w szerokim kontekście Europejskiego Zielonego Ładu, w tym w szczególności roli, jaką odgrywa w nim Parlament Europejski.
Weź udział w warsztatach online społeczności wspolnie.eu!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w warsztatach online na temat strategii i planów związanych z wdrażaniem elementów gospodarki obiegu zamkniętego w ramach Europejskiego Zielonego Ładu, w tym w szczególności roli, jaką odgrywa w nim Parlament Europejski.
Transmisja na żywo 11 marca o 17:00 na naszej stronie na Facebooku!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce we współpracy z Fundacją HER Docs oraz Obserwatorium Równości Płci mają zaszczyt zaprosić na debatę poświęconą przywództwu kobiet w czasach COVID-19 pt. „Przywództwo kobiet.  Czy kraje rządzone przez kobiety lepiej radzą sobie z pandemią?” Po dyskusji zapraszamy na projekcją filmu "Barbara Lee. Prawdziwa władza" reż. Abby Ginzberg (2020).
Więcej aktualności