skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Pierwsze z cyklu warsztatów „Jak efektywnie działać w sieci?” odbyło się 16 stycznia 2020 r. w Domu Europy we Wrocławiu. Organizatorami wydarzenia byli Biuro Parlamentu Europejskiego oraz Słupski Instytut ds. Młodzieży.
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Wolontariusze wspolnie.eu wzięli udział w szkoleniu „Jak efektywnie działać w sieci?”, którego celem było przedstawienie sposobów na skuteczne komunikowanie się w mediach społecznościowych. Uczestnicy poznawali między innymi tajniki Facebooka, Twittera i Instagrama.
Szczęśliwego Nowego 2020 Roku życzy zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce!
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce!
W dniach 25-26 listopada w budynku Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata. Wymiar społeczno-kulturowy” pod patronatem Parlamentu Europejskiego.
Coraz więcej Europejczyków domaga się wzmocnienia Parlamentu Europejskiego.
Poparcie dla członkostwa w Unii Europejskiej utrzymuje się na wysokim poziomie już trzeci rok z rzędu. Coraz więcej Europejczyków domaga się wzmocnienia Parlamentu Europejskiego. Obywatele europejscy chcą, aby Parlament odgrywał w przyszłości większą rolę - wynika z najnowszego unijnego badania Eurobarometru.
Więcej aktualności