skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Tranmisja z debaty na żywo na naszej stronie na Facebooku!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Lublanie, we współpracy z biurami Parlamentu Europejskiego w Warszawie i Berlinie organizuje debatę na temat przyszłych relacji UE ze Stanami Zjednoczonymi po wyborach prezydenckich.
Transmisja z wydarzenia na żywo na naszej stronie na Facebooku!
Redakcja EURACTIV.pl wraz z Biurem Parlamentu Europejskiego w Polsce pod patronatem honorowym Komisji Europejskiej mają zaszczyt zaprosić na webinar pt. „Europejski plan walki z rakiem – sytuacja obecna i wyzwania na przyszłość”, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 11:00-12:30 na platformie Zoom.
Zawalcz o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego 2021!
Masz 16-30 lat i pracujesz nad projektem o wymiarze europejskim? Zawalcz o Młodzieżową Nagrodę im. Karola Wielkiego 2021 i zdobądź fundusze na rozwój swojej inicjatywy.
Weź udział w debacie!
Fundacja Global.Lab i Fundacja im. Friedricha Eberta Biuro oraz Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce mają zaszczyt zaprosić na debatę „Europejska strategia na rzecz równouprawnienia - między deklaracjami a (pandemiczną) rzeczywistością”, która odbędzie się 17 listopada 2020 r. w godz. 17.00-18.30.
Weź udział w briefingu prasowym online!
Nowo powstała Komisja Specjalna ds. Obcych Ingerencji została upoważniona między innymi do zbadania, w jaki sposób zewnętrzne manipulacje i finansowanie kampanii wpłynęły na wybory w UE i co UE mogłaby zrobić, aby przeciwdziałać dezinformacji.
Zapraszamy do śledzenia briefingu na żywo na naszym Facebooku!
Jak pandemia koronawirusa wpłynęła na sytuację seniorów i chorych w kraju i Europie? Jakie znaczenie ma obecnie solidarność międzypokoleniowa? W jaki sposób UE chce włączyć wszystkie grupy wiekowe i społeczne w transformację cyfrową oraz zieloną?  
Więcej aktualności