skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Weź udział w debacie obywatelskiej online!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę obywatelską z udziałem posłów do Parlamentu Europejskiego prof. Danuty Hübner i Włodzimierza Cimoszewicza, która odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 18:30. Polscy delegaci do sesji plenarnej Konferencji w sprawie przyszłości Europy będą dyskutować z obywatelami o tym, czego oczekują oni od Unii Europejskiej.
Inauguracyjna sesja plenarna Konferencji w sprawie przyszłości Europy odbędzie się w Strasburgu w sobotę rano 19 czerwca, dzień wcześniej odbędą się spotkania przedstawicieli grup politycznych.
Zgłoś się do 30 czerwca!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w konkursie artystycznym „Europejski Zielony Ład w Polsce”.
Weź udział w seminarium online!
Już 30 czerwca br. w godzinach 10.00 – 13.00 zapraszamy na seminarium zorganizowane w formule online, poświęcone problematyce należytej staranności w obszarze praw człowieka i wpływu na środowisko naturalne oraz powiązanej z nią odpowiedzialności przedsiębiorstw za ewentualne naruszenia.
Na zakonczenie projektu Debata o Przyszłości Europy Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce i Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, 22 maja 2021 w Warszawie odbyła się europejska gra miejska.
Komisja Europejska Przedstawicielstwa w Warszawie i Wrocławiu serdecznie zapraszają na przygodową, europejską i w pełni bezpieczną grę miejską pt.: „KIERUNEK- EUROPA”, którą wieńczymy tegoroczne obchody Dnia Europy.  Wyjątkowa rozgrywka odbędzie się równolegle w czterech miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku w sobotę 12. czerwca br. w godzinach 10.30 – 15.00. Partnerami wydarzenia są Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie i we Wrocławiu.
Więcej aktualności