skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Zapraszamy na bezpłatne pokazy w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na projekcje filmów „Kolektyw”, laureata tegorocznej Nagrody Publiczności LUX Parlamentu Europejskiego oraz „Na rauszu” i „Boże Ciało”, finalistów tejże Nagrody, w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Projekcje odbędą się w Kinie Lubelskim.
Na skutek sytuacji pandemicznej wyjazdy grup młodzieży do siedziby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu organizowane w ramach konkursu Euroscola zostały wstrzymane. Nie oznacza to jednak końca projektu! Przeczytaj nasz wywiad z uczestniczkami Euroscoli.
W czerwcu 2021 r. Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zorganizowało konkurs artystyczny dla młodzieży ze wspolnie.eu nt. Europejski Zielony Ład w Polsce. Konkurs miał na celu rozwój i wzmocnienie zaangażowania wśród społeczności wspolnie.eu oraz promocję unijnej strategii „Europejski Zielony Ład” w Polsce.
Dołącz do społeczności wspólnie.eu i weź udział w konkursie!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym dla członków społeczności wspólnie.eu - „Wspólnie przez Europę”. Czekamy na Wasze zdjęcia z krajów Unii Europejskiej, które najlepiej obrazują hasło „Wspólnie przez Europę”. Do wygrania atrakcyjne nagrody!
W dniach 2-11 lipca 2021 odbyła się 93. Konferencja Międzynarodowa Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Warszawie. Tematem przewodnim wydarzenia była przyszłość Europy, ale młodzi debatowali także o kulturze, przemyśle, ochronie środowiska, gospodarce czy edukacji. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli również wziął udział w debacie poprzez spersonalizowane nagranie dla młodych poświęcone przyszłości Unii Europejskiej.
Weź udział w seminarium online!
Już 30 czerwca br. w godzinach 10.00 – 13.00 zapraszamy na seminarium zorganizowane w formule online, poświęcone problematyce należytej staranności w obszarze praw człowieka i wpływu na środowisko naturalne oraz powiązanej z nią odpowiedzialności przedsiębiorstw za ewentualne naruszenia.
Więcej aktualności