skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

W ramach inicjatywy wspolnie.eu serdecznie zapraszamy wolontariuszy i wolontariuszki oraz inne zainteresowane osoby do udziału w Narodowym Hackathonie Obywatelskim w Europie Środkowo-Wschodniej „EuroChangeMakers”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 25 października 2021 r. o godz. 10.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie.
Weź udział w webinariach dla nauczycielek i nauczycieli!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce wraz z Fundacją Polskie Forum Migracyjne zapraszają nauczycielki i nauczycieli do udziału w webinariach organizowanych w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków 2021 pt. „TIKi i triki w warsztacie językowca”.
W grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” wzięło udział ponad 100 wolontariuszy i wolontariuszek wspolnie.eu
W dniu 24 września 2021 w Lublinie odbyła się gra miejska pod hasłem „Europejski Zielony Ład" zorganizowana w ramach inicjatywy Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu. Partnerem wydarzenia było Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. W organizację gry zaangażowały się lubelskie punkty informacyjne Europe Direct oraz Fundacja Teatrikon.
W dniu 17 września 2021 w Katowicach odbyła się gra miejska pod hasłem Europejski Zielony Ład zorganizowana w ramach działań dla społeczności Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu.
W lipcu 2021 r. Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zorganizowało konkurs fotograficzny dla członków społeczności wspólnie.eu „Wspólnie przez Europę”. Celem konkursu było ukazanie znaczenia wspólnoty europejskiej oraz radości płynącej z powrotu do podróżowania po krajach UE.
Weź udział w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” w Lublinie!
Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” organizowanej przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce w ramach projektu dla społeczności wspolnie.eu. Partnerem wydarzenia jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 
Więcej aktualności