skip to content
 
 
 .

Najnowsze informacje

Rodzinne świętowanie, strefa europejska i gra miejska „Odkrywcy Europy”- to wszystko miało miejsce podczas obchodów Dnia Europy zorganizowanych w sobotę, 7 maja przez Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie i we Wrocławiu oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce we współpracy z Polską Fundacją im. Roberta Schumana.
Już w sobotę 7 maja zapraszamy na Dzień Europy w Łazienkach Królewskich w Warszawie i na Placu Solnym we Wrocławiu! Przygotowaliśmy dla Was m.in. Strefę Europejską z atrakcjami dla uczestników w każdym wieku, grę miejską Odkrywcy Europy oraz specjalny koncert muzyki klasycznej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Warsaw String Quartet.
Już od 5 maja zapraszamy na organizowane przez Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie i Wrocławiu bezpłatne pokazy filmów nominowanych do Europejskiej Nagrody Publiczności LUX. Pokazy odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Żywcu, Raciborzu, Katowicach, Jeleniej Górze, Legnicy, Lubaniu, Wałbrzychu, Żarach i Ostrowie Wielkopolskim. 
W ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy, 28 kwietnia 2022, Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Civis Polonus zorganizowały piąte spotkanie społeczności wspólnie.eu z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłości Europy” zatytułowane: „Polityka energetyczna Unii Europejskiej. Jak ją kształtować, aby doprowadzić do zeroemisyjności Europy?”. Wydarzenie poświęcone było zagadnieniom związanym z ochroną klimatu i unijną polityką energetyczną.
Gra miejska, koncert i kino plenerowe - Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej oraz Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie i Wrocławiu wraz z Polską Fundacją im. Roberta Schumana zapraszają na tegoroczne obchody Dnia Europy.
Więcej aktualności