skip to content
 
 
 .

Najnowsze informacje

Dnia 30 stycznia 2023 r. Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce (BPE) i Fundacja Civis Polonus zorganizowały trzecie spotkanie online w ramach projektu „Czas działań wspólnie. Poznaj Unię Europejską”. W wydarzeniu pt. ,,Kariera w instytucjach UE? Poznaj pracę doradców/czyń politycznych i analityków/czek PE!” uczestniczyło 87 osób.
Aplikuj o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego do 2 lutego.
Jeśli masz 16-30 lat i pracujesz nad projektem o wymiarze unijnym, zgłoś go do Nagrody dla Młodzieży im. Karola Wielkiego 2023 i wygraj fundusze na dalszy rozwój swojej inicjatywy.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce i Fundacja Civis Polonus serdecznie zapraszają na cykl spotkań online dla społeczności wspolnie.eu dotyczący rekrutacji i pracy w instytucjach UE. 
W imieniu Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce, Fundacji Centrum im. prof Bronisława Geremka oraz Wojowników Klawiatury serdecznie zapraszamy na szkolenie online z kompetencji  medialnych – ,,Nie daj się dezinformacji!'' odbywające się w ramach projektu wspólnie.eu. 
W dniach 9-12 grudnia 2022 w Warszawie odbyła się Konferencja Regionalna organizowana przez Europejski Parlament Młodzieży EYP Poland przy wsparciu Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce.
Więcej aktualności