skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Wystawa już od 4 marca 2021 w Kordegardzie - Galerii  Narodowego Centrum Kultury!
Siedmioro fotografów, siedem pełnych emocji, osobistych relacji z protestów na Białorusi, które tworzą poruszającą wystawę fotografii: „BIAŁORUŚ: MARSZ WOLNOŚCI”. Można ją obejrzeć w Kordegardzie – Galerii Narodowego Centrum Kultury, w Warszawie, w dniach 4 – 25 marca br. Wystawa powstała z inicjatywy Parlamentu Europejskiego, który 16 grudnia 2020 roku przyznał demokratycznej opozycji na Białorusi nagrodę im. Sacharowa za działania na rzecz praw człowieka.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w warsztatach online na temat strategii i planów związanych z wdrażaniem elementów gospodarki obiegu zamkniętego w ramach Europejskiego Zielonego Ładu, w tym w szczególności roli, jaką odgrywa w nim Parlament Europejski.
W nowym cyklu realizowanym przez warszawskie Biuro PE w Polsce we współpracy z Onet.pl polscy posłowie do PE dyskutują o najważniejszych tematach, jakimi zajmuje się Parlament Europejski.
Dołącz do społeczności i weź udział w warsztatach online!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby na drugie z cyklu warsztatów poświęconych Europejskiemu Zielonemu Ładowi pt. „Zrównoważona mobilność miejska”.
Zgłoś się i zawalcz o Europejską Nagrodę dla Młodzieży im. Karola Wielkiego!
Do 1 lutego można zgłosić się do konkursu organizowanego wspólnie przez Parlament Europejski i Fundację Międzynarodowej Nagrody im. Karola Wielkiego w Akwizgranie.
Szczęśliwego Nowego 2021 roku życzy zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce!
Więcej aktualności