skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

W lipcu 2021 r. Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zorganizowało konkurs fotograficzny dla członków społeczności wspólnie.eu „Wspólnie przez Europę”. Celem konkursu było ukazanie znaczenia wspólnoty europejskiej oraz radości płynącej z powrotu do podróżowania po krajach UE.
Weź udział w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” w Lublinie!
Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” organizowanej przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce w ramach projektu dla społeczności wspolnie.eu. Partnerem wydarzenia jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 
Weź udział w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” w Katowicach!
Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” organizowanej przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce w ramach projektu dla społeczności wspolnie.eu.
Zapraszamy na bezpłatne pokazy w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na projekcje filmów „Kolektyw”, laureata tegorocznej Nagrody Publiczności LUX Parlamentu Europejskiego oraz „Na rauszu” i „Boże Ciało”, finalistów tejże Nagrody, w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Projekcje odbędą się w Kinie Lubelskim.
Na skutek sytuacji pandemicznej wyjazdy grup młodzieży do siedziby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu organizowane w ramach konkursu Euroscola zostały wstrzymane. Nie oznacza to jednak końca projektu! Przeczytaj nasz wywiad z uczestniczkami Euroscoli.
W czerwcu 2021 r. Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zorganizowało konkurs artystyczny dla młodzieży ze wspolnie.eu nt. Europejski Zielony Ład w Polsce. Konkurs miał na celu rozwój i wzmocnienie zaangażowania wśród społeczności wspolnie.eu oraz promocję unijnej strategii „Europejski Zielony Ład” w Polsce.
Więcej aktualności