skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Weź udział w konferencji prasowej posła Bogdana Rzońcy
Jakie były znaczące punkty pierwszego orędzia wygłoszonego przez przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen? Jakie są priorytety Komisji Europejskiej na rok 2021?
Oglądaj na żywo orędzie i debatę o stanie UE!
16 września, podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Brukseli, odbędzie się doroczna debata na temat stanu Unii Europejskiej (SOTEU), poprzedzona orędziem przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. W orędziu, przewodnicząca von der Leyen ma przedstawić wpływ działań Komisji na łagodzenie skutków kryzysu zdrowotnego i gospodarczego związanych z COVID-19 oraz przedstawić swoją wizję ożywienia gospodarczego, walki ze zmianami klimatu oraz sytuację w państwach sąsiadujących z UE.
Zapraszamy do udziału w spotkaniu online z posłem Janem Olbrychtem
Jak przebiegają negocjacje w sprawie wieloletnich ram finansowych? Co pojawi się w nowej propozycji budżetu na lata 2021-2027? Jakie tematy pojawią się podczas debaty o stanie Unii Europejskiej?  
Zapraszamy do udziału w spotkaniu z wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce we współpracy z ośrodkiem analitycznym THINKTANK zaprasza do udziału w spotkaniu online z wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego Ewą Kopacz. Spotkanie „Europa w trakcie i po pandemii” poświęcone będzie działaniom Unii Europejskiej w odpowiedzi na pandemię koronawiursa.
„40 lat od powstania Solidarność nadal jest inspiracją dla walczących o wolność i prawa człowieka na całym świecie” - obejrzyj przesłanie przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Davida Sassolego do uczestników obchodów Święta Wolności i Demokracji w 40. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych w Gdańsku.
Wystartuj w Biegu dla Europy 2020!
Od 31 sierpnia do 27 września Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza do udziału w wyzwaniu biegowym „Bieg dla Europy 2020”. Do pokonania 70 kilometrów w 27 dni.
Więcej aktualności