skip to content
 
 
 
 
 .

Najnowsze informacje

Z okazji wręczenia Nagrody im. Sacharowa 2021 Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę „Współcześni Don Kichoci. O co walczą sygnaliści?”. Debata odbędzie się 1 grudnia o godz. 18.00 w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce wraz z Fundacją Instytut Spraw Publicznych zaprasza do udziału w debacie online „Prawa reprodukcyjne kobiet w Unii Europejskiej: dylematy i wyzwania”, która odbędzie się w środę, 17 listopada o godzinie 17:00.
W ramach inicjatywy wspolnie.eu, 25 października 2021 w Lublinie, odbył się Narodowy Hackathon Obywatelski w EŚW zorganizowany przez Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw oraz EUROPE DIRECT Lublin. Obok Parlamentu Europejskiego partnerami wydarzenia byli Instytut Nauk o Polityce i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Stowarzyszenie Edukacji i Badań Międzynarodowych. W warsztatach z cyklu EuroChangeMakers uczestniczyło 36 młodych ludzi pragnących współkształtować przyszłość Unii Europejskiej.
W ramach inicjatywy wspolnie.eu serdecznie zapraszamy wolontariuszy i wolontariuszki oraz inne zainteresowane osoby do udziału w Narodowym Hackathonie Obywatelskim w Europie Środkowo-Wschodniej „EuroChangeMakers”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 25 października 2021 r. o godz. 10.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie.
Weź udział w webinariach dla nauczycielek i nauczycieli!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce wraz z Fundacją Polskie Forum Migracyjne zapraszają nauczycielki i nauczycieli do udziału w webinariach organizowanych w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków 2021 pt. „TIKi i triki w warsztacie językowca”.
W grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” wzięło udział ponad 100 wolontariuszy i wolontariuszek wspolnie.eu
W dniu 24 września 2021 w Lublinie odbyła się gra miejska pod hasłem „Europejski Zielony Ład" zorganizowana w ramach inicjatywy Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu. Partnerem wydarzenia było Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. W organizację gry zaangażowały się lubelskie punkty informacyjne Europe Direct oraz Fundacja Teatrikon.
Więcej aktualności