skip to content
 
 
 

Informacje

COVID-19: Finałowe głosowanie Parlamentuzatwierdzające kluczowe instrumenty wsparcia dla UE
W ramach wspólnej reakcji UE na wybuch epidemii COVID-19, posłowie, niemal jednomyślnie przyjęli, trzy wnioski w trybie pilnym, na nadzwyczajnym posiedzeniu plenarnym w czwartek.
© Stephen Davies / Adobe Stock
Parlament chce pomóc państwom UE w radzeniu sobie z koronawirusem i przeciwdziałaniu społecznym i gospodarczym skutkom epidemii.
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Uczestnicy czwartego szkolenia z cyklu „Jak efektywnie działać w sieci” w Lublinie uczyli się skutecznego wykorzystywania możliwości mediów społecznościowych. Warsztaty zorganizowało warszawskie Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce razem ze Słupskim Instytutem ds. Młodzieży. Współorganizatorami wydarzenia był Instytut Nauk o Polityce i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin.
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Wolontariusze wspolnie.eu wzięli udział w trzeciej już odsłonie szkolenia „Jak efektywnie działać w sieci?”, które odbyło się w Biurze Parlamentu Europejskiego w Warszawie. Uczestnicy zgłębiali tajniki efektywnego wykorzystywania social mediów.
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Pierwsze z cyklu warsztatów „Jak efektywnie działać w sieci?” odbyło się 16 stycznia 2020 r. w Domu Europy we Wrocławiu. Organizatorami wydarzenia byli Biuro Parlamentu Europejskiego oraz Słupski Instytut ds. Młodzieży.
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Wolontariusze wspolnie.eu wzięli udział w szkoleniu „Jak efektywnie działać w sieci?”, którego celem było przedstawienie sposobów na skuteczne komunikowanie się w mediach społecznościowych. Uczestnicy poznawali między innymi tajniki Facebooka, Twittera i Instagrama.
Szczęśliwego Nowego 2020 Roku życzy zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce!
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce!
W dniach 25-26 listopada w budynku Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata. Wymiar społeczno-kulturowy” pod patronatem Parlamentu Europejskiego.
Coraz więcej Europejczyków domaga się wzmocnienia Parlamentu Europejskiego.
Poparcie dla członkostwa w Unii Europejskiej utrzymuje się na wysokim poziomie już trzeci rok z rzędu. Coraz więcej Europejczyków domaga się wzmocnienia Parlamentu Europejskiego. Obywatele europejscy chcą, aby Parlament odgrywał w przyszłości większą rolę - wynika z najnowszego unijnego badania Eurobarometru.
Gościem specjalnym wydarzenia był prof. Marek Belka, poseł do PE z okręgu łódzkiego
28 i 29 października w warszawskiej siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego odbyło się spotkanie szkoleniowe dla nauczycieli inaugurujące piątą edycję programu Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego (EPAS) w Polsce.