skip to content
 
 
 

Briefing prasowy online z Włodzimierzem Cimoszewiczem na temat nowej Komisji Specjalnej ds. Obcych Ingerencji (INGE): środa, 28 października, godz. 11.00

Nowo powstała Komisja Specjalna ds. Obcych Ingerencji została upoważniona między innymi do zbadania, w jaki sposób zewnętrzne manipulacje i finansowanie kampanii wpłynęły na wybory w UE i co UE mogłaby zrobić, aby przeciwdziałać dezinformacji.

W jaki sposób Komisja będzie wypełniać swój mandat? Jakie narzędzia będą używane w tym celu? W jaki sposób zostaną wykorzystane wyniki jej prac i czy będą one przydatne dla UE?

 .
Weź udział w briefingu prasowym online!
Weź udział w briefingu prasowym online!
 .

Na te pytania odpowie Poseł Włodzimierz CIMOSZEWICZ (S&D), członek Komisji Specjalnej ds. Obcych Ingerencji (INGE), Komisji Spraw Konstytucyjnych (AFCO) oraz Komisji Spraw Zagranicznych (AFET), podczas konferencji prasowej online, która odbędzie się w środę, 28 października, o godz. 11.00.

Po konferencji prasowej odbędzie się także spotkanie online, podczas którego poseł odpowie na pytania internautów. Zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo z wydarzenia na naszej stronie na Facebooku oraz do zadawania pytań w komentarzach.

 .

Więcej informacji

 .
Formularz akredytacyjny
Strona Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce na Facebooku