skip to content
 
 
 
08-12-2020
 .

Dialog z interesariuszami: wieloletni budżet UE 2021-2027 – perspektywy dla małych i średnich przedsiębiorstw

 .

Już 11 grudnia o godzinie 10:30 rozpoczyna się organizowane przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce spotkanie na ten temat z organizacjami polskich przedsiębiorców i pracodawców.

 .
Transmisja na żywo na naszej stronie na Facebooku!
Transmisja na żywo na naszej stronie na Facebooku!
 .

W trakcie spotkania przedyskutowane będą perspektywy dla sektora MŚP, jakie otwiera zarówno nowy wieloletni budżet UE na lata 2021-2027 jak i towarzyszący mu fundusz odbudowy. Zapewne nie uda się uniknąć kwestii zagrożeń, jakie może spowodować ewentualny brak porozumienia budżetowego...

Z jednej strony w spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji unijnych i krajowych (Jan Olbrycht - poseł do PE, sprawozdawca WRF; Jadwiga Emilewicz - poseł na Sejm RP, m.in. była wicepremier i minister przedsiębiorczości; Grzegorz Radziejewski - ekspert budżetowy Komisji Europejskiej), z drugiej przedstawiciele organizacji przedsiębiorców: Business Centre Club, Konfederacji Lewiatan, Pracodawców RP, Związku Pracodawców i Przedsiębiorców, Związku Rzemiosła Polskiego.

Dyskusję, toczącą się niemal równolegle z unijnym szczytem w Brukseli, będzie można obejrzeć na żywo na naszej stronie na Facebooku. Gorąco zapraszamy!

 .

Więcej informacji:

Strona Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce na Facebooku