skip to content
 
 
 

Briefing prasowy online z posłem Jarosławem Dudą „Znaczenie solidarności międzypokoleniowej w radzeniu sobie z wyzwaniami spowodowanymi przez pandemię Covid-19 i jej skutki ekonomiczne"

Zapraszamy do śledzenia briefingu na żywo na naszym Facebooku!
Zapraszamy do śledzenia briefingu na żywo na naszym Facebooku!
 .

Poniedziałek, 12 października 2020 o godzinie 10:00

Jak pandemia koronawirusa wpłynęła na sytuację seniorów i chorych w kraju i Europie? Jakie znaczenie ma obecnie solidarność międzypokoleniowa? W jaki sposób UE chce włączyć wszystkie grupy wiekowe i społeczne w transformację cyfrową oraz zieloną?  

 

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na briefing prasowy online posła Jarosława Dudy - członka Komisji Zatrudnienia i Spraw Społecznych, Komisji Petycji a także współprzewodniczącego Zespołu ds. Zmian Demograficznych i Solidarności między Pokoleniami w Parlamencie Europejskim.

Spotkanie  online dotyczyć będzie kwestii m.in.:

- solidarności międzypokoleniowej;

- skutków ekonomicznych pandemii, szczególnie w kontekście osób starszych i chorych;

- działań UE w zakresie włączania wszystkich grup społecznych i wiekowych w transformację cyfrową oraz zieloną.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Cisco Webex. Link do spotkania zostanie wysłany 11 października do akredytowanych dziennikarzy. Prosimy o dołączanie na 5 minut przed rozpoczęciem briefingu.

Zachęcamy do śledzenia briefingu podczas transmisji na żywo na Facebooku Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce, a także do zadawania pytań w komentarzach.

Uprzejmie prosimy przedstawicieli mediów o akredytację pod adresem mailowym: media-pl@europarl.europa.eu lub poprzez formularz akredytacyjny.

 .
Formularz akredytacyjny
Strona Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce na Facebooku