skip to content
 
 
 
11-03-2020
 .

Szkolenie społeczności wspólnie.eu w Lublinie

 .

Uczestnicy czwartego szkolenia z cyklu „Jak efektywnie działać w sieci” w Lublinie uczyli się skutecznego wykorzystywania możliwości mediów społecznościowych. Warsztaty zorganizowało warszawskie Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce razem ze Słupskim Instytutem ds. Młodzieży. Współorganizatorami wydarzenia był Instytut Nauk o Polityce i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Lublin.

 .
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
Zarejestruj się na wspólnie.eu!
 .

41 uczestników warsztatów przez sześć godzin uczyło się jak w prosty sposób komunikować się z otoczeniem za pośrednictwem mediów społecznościowych, co zrobić by zwiększyć zasięg swoich postów, czy jak budować swoją markę osobistą w sieci. Warsztatowa forma szkolenia sprawiła, iż jego uczestnicy nabyli nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności pozwalające na pełniejsze korzystanie z mediów społecznościowych. Z kolei mobilny Punkt Informacji Europejskiej zlokalizowany w sąsiedztwie sali szkoleniowej sprawił, iż uczestnicy szkolenia oraz studenci mogli uzyskać dodatkową wiedzę na temat Unii Europejskiej.

 

 

 .

Szkolenie w Lublinie było czwartym z cyklu szkoleń dla wolontariuszy sieci wspólnie.eu poświęconych zgłębianiu tajników mediów społecznościowych. Poprzednie warsztaty odbyły się we Wrocławiu, w Słupsku i Warszawie.

 .
Strona internetowa społeczności wspólnie.eu
Grupa FB społeczności wspólnie.eu