skip to content
 
 
 
15-06-2021
 .

KONKURS ARTYSTYCZNY - „Europejski Zielony Ład w Polsce”

 .

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w konkursie artystycznym „Europejski Zielony Ład w Polsce”.

 .
Zgłoś się do 30 czerwca!
Zgłoś się do 30 czerwca!
 .

Zielony Ład” to unijna strategia na rzecz powstrzymania zmian klimatu oraz utraty bioróżnorodności. Zakłada zrównoważony, zielony rozwój oraz cyfryzację Europy.

Chcemy wiedzieć jak według Was ta strategia zmieni Polskę?

NAGRODY

I miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus oraz mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Master 3, dyplom

II miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus, dyplom

III miejsce – Tablet graficzny HUION H640P, dyplom Jury konkursowe może przyznać wyróżnienia – zestawy gadżetów i dyplomy. Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronach Parlamentu Europejskiego.

Konkurs jest skierowany do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych oraz studentów i studentek w wieku 16-26 lat, którzy zarejestrowali się lub zarejestrują się na platformie Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu.

Do konkursu można zgłosić jedną niepublikowaną wcześniej pracę graficzną wykonaną w dowolnej technice (grafiki komputerowej, rysunku, malarstwa, kolażu, fotografii i innej), która będzie nawiązywała do tematu konkursu, tj. unijnej strategii „Europejski Zielony Ład” i jej realizacji w Polsce.

ZGŁOSZENIA PRAC

Pracę graficzną wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: konkurs.zielonylad@gmail.com do dnia 30 czerwca 2021 r. (włącznie).

Przed zgłoszeniem pracy prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod tym adresem.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: konkurs.zielonylad@gmail.com.

 

 .

Więcej informacji:

 .