skip to content
 
 
 
21-12-2021
 .

Weź udział w konkursie świąteczno-noworocznym!

 .

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i nowego roku 2022 mamy przyjemność ogłosić konkurs! Podziel się pomysłowymi życzeniami świąteczno-noworocznymi  dla Europejek i Europejczyków i wyraź, czego pragniesz dla przyszłości naszej wspólnoty. Wszyscy chcemy przecież żyć w pokoju, w przestrzeni wolnej od nienawistnego języka, w świecie zmieniającym się na lepsze. O jakiej jeszcze Europie marzysz?

 .
 .

Możesz wybrać zarówno formę tekstową, jak i graficzno-tekstową, a życzenia złożyć w języku polskim lub angielskim. Liczy się kreatywność i oryginalność! Podziel się swoją wizją przyszłości Europy - to między innymi Twój głos kształtuje UE.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Stwórz życzenia, maksymalnie na 900 znaków. Możesz, ale nie musisz dodać do nich ilustrację lub zdjęcie.
  2. Jeśli jeszcze nie należysz do społeczności wspólnie.eu, zarejestruj się na platformie www.𝘄𝘀𝗽𝗼𝗹𝗻𝗶𝗲.𝗲𝘂 , a następnie skopiuj „Twój osobisty link identyfikacyjny” z zakładki „Mój profil”.
  3. Umieść życzenia wraz z linkiem pobranym z platformy wspólnie.eu w komentarzu pod postem o konkursie na naszym FB. Możesz też zgłosić swoją pracę za pomocą wiadomości prywatnej w Messengerze na naszym FB.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 31 stycznia 2022. Dla autorów i autorek najciekawszych życzeń czekają nagrody. Zapraszamy do zabawy!

 .

Więcej informacji:

 .
Post konkursowy na Facebooku
Platforma internetowa społeczności wspólnie.eu